Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Видає помилку E03 через пару хвилин роботи Струм СТР-750, ремонт стабілізаторів напруги Струм.

Закінчення ремонту: 01.11.2019
Замовлення №: 90704
✓ Пристрій, виробник, модель

Релейний однофазний стабілізатор напруги Струм СТР-750 (виробник Україна, м. Вінниця), наділений вихідною напругою 220±3% та активною потужністю 650 Вт. Ця модель з 12 ступенями стабілізації з похибкою 2.5-5%. Стабілізатор напруги із затримкою на перемикання 40 мс, у нього в наявності цифровий індикатор вхідної та вихідної напруги, а також світлодіодні індикатори режимів роботи.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібний ремонт стабілізаторів напруги Струм через те, що через пару хвилин роботи видає помилку Е03 та відключається. Як показує практика, така помилка висвічується при перевантаженні трансформатора. Оскільки це перша несправність, стабілізатор напруги до нас не розкривався та його ремонт не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Прилад надійшов у хорошому стані, на світлині №1 видно, що у нього акуратний корпус, не подряпаний та не потертий. Після його розбирання, що необхідно для проведення діагностики та ремонту, з'ясували, що в даній моделі Струм використовується плата ST-50-6. Оскільки з ладу вийшов модуль стабілізації, ремонт стабілізаторів напруги струм повинен бути спрямований на відновлення його працездатності.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю відновлено модуль стабілізації, для чого довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, включаючи конденсатори, резистори, діоди та мікросхему. Після результативного ремонту стабілізаторів напруги Струм прогнаний під навантаженням ЛАТРом від 130 до 250 В. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля стабілізації з перепаюванням оригінальних деталей, включаючи мікросхему, обійшовся клієнту 450 грн.

✓ Причини несправності

Після ремонту можна точно стверджувати, що помилка Е03 висвічувалася через навантаження силових ланцюгів приладу. Цей захист спрацьовує, якщо до стабілізатора напруги, і Струм не виняток, підключається навантаження, що перевищує його паспортні дані. Зрештою це призвело до ремонту, який був результативним.

✓ Рекомендації сервісного центру

При подальшій експлуатації цього стабілізатора напруги рекомендовано його не перевантажувати! Підключати до нього лише ті пристрої, навантаження яких передбачено в технічних характеристиках, про які можна дізнатися, вивчивши інструкцію користувача.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.