Включається тільки по індикатору телевізор Mystery MTV-2213lW, ремонт телевізора Містері.

Замовлення №: 
90416
✓ Пристрій, виробник, модель: 

22" (56 см) РК телевізор з LED підсвічуванням Містері MTV-2213lW з кутом огляду 170°, яскравістю 250 кд/м2 та контрастністю 1000:1. У ньому використовується прогресивна розгортка, є підтримка телевізійних стандартів PAL, SECAM, NTSC. За якість звуку в телевізорі несе відповідальність акустична система, що складається з двох динаміків, загальна потужність яких 6 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей телевізор від відомої американської компанії Mystery (Містері) надійшов в наш сервісний центр з причини, що його можна включити тільки по індикатору. За словами замовника це не перша його несправність, раніше його вже розкривали, а ремонт телевізора Містері полягав у заміні кнопки. Разом з телевізором клієнт приніс пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Коли телевізор включили, виявилося, що немає зображення та OSD (екранного меню, яке відображається поверх основного зображення), екран повністю чорного кольору. Щоб правильно виконати ремонт телевізора Містері, потрібна була діагностика, для чого його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в даній моделі Містері використовуються такі модулі, як плата Main Board E214887 (див. світлину №4), TV-тюнер F36WT-2A-E, однак з ладу вийшов модуль управління, відповідно ремонт виконуватиметься в ньому.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для виконання ремонту LED телевізора Містері знадобилася перепайка на модулі управління основної плати багатьох компонентів, таких як, резистори, конденсатори різного номіналу. Також зроблена перепрошивка флеш-пам'яті. Після вищеописаного ремонту зображення та OSD на екрані з'явилося, воно хорошої якості.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт по перепайці багатьох деталей + перепрошивка флеш-пам'яті обійшлися замовнику 650 грн.

✓ Причини несправності: 

В даному конкретному випадку причиною того, що зникло зображення та виникла необхідність в ремонті цього телевізора від відомого виробника Містері, став вихід з ладу модуля управління, роботу якого вдалося відновити на компонентному рівні.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Майстер, що виконував цей ремонт рекомендував замовнику при виникненні подібних проблем або будь-яких інших в роботі телевізора Містері, не вживати ніяких самостійних дій, а відразу звертатися за допомогою до фахівців.

ремонт телевізора Mystery MTV-2213lW
ремонт телевізора Mystery MTV-2213lW
ремонт телевізора Mystery MTV-2213lW
ремонт телевізора Mystery MTV-2213lW

Коментувати