Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відсутня подача води та пари в кавоварці Zelmer 13Z013 (ZCM2051X), ремонт кавоварок Zelmer.

Закінчення ремонту: 07.12.2019
Замовлення №: 90774
✓ Пристрій, виробник, модель

Рожкова кавоварка еспресо Зелмер 13Z013 (ZCM2051X) (Zelmer) з двома окремими соплами, що дозволяють готувати одночасно дві чашки кави. Модель наділена потужністю 1050 Вт, електронним типом керування та резервуаром для води, ємністю 2,1 літра. Тиск водяного насоса становить 15 бар. До додаткових функцій кавоварки можна віднести автоматичне вимкнення, вибір об'єму порції та підігрів чашок. Кавоварка має 2 індивідуальні програми, систему захисту від перегріву, а також захист від запуску без води.

✓ Заявлена несправність замовником

У кавоварці немає подачі води, із такою заявленою несправністю вона надійшла до сервісного центру. Зі слів замовника для приготування кавових напоїв постійно використовувалася звичайна вода з-під крана. Такі «симптоми» вказують на те, що гарантовано буде потрібно ремонт кавоварок Zelmer, при цьому наскільки він виявиться складним, можна буде судити після проведеної діагностики. Оскільки кавоварка зламалася вперше, її ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 видно, що зовнішній стан кавоварки досить добрий. Однак після її розбирання з'ясувалося, що через постійне використання звичайної води з крана дуже сильно забилася вапном, накипом система подачі води та пари (див. світлини №2 та 3). Крім цього, під час діагностики з'ясували, що згоріла помпа CEME TYPE B47 E50501EN00240E4 47W (світлина №4). Замовника повідомлено про те, що ремонт кавоварок Zelmer вимагатиме очищення системи подачі води та пари, що включає механічне чищення, декальцинацію з повним розбиранням бойлера, а це не швидкий та дорогий процес. Оскільки помпа, що вийшла з ладу, ремонту не підлягає, потрібна її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Для очищення подачі води та пари, включаючи механічне чищення та декальцинацію з повним розбиранням бойлера, використовували спеціальний засіб від накипу. Подальший ремонт цієї кавоварки від відомого виробника Zelmer полягав у заміні нового вібраційного насоса-помпи Ulka EP7/EX7. Це дозволило повністю вирішити проблему, оскільки після такого досить складного ремонту кавоварок Zelmer, на яку видано гарантію, вона повністю у робочому стані (перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру).

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт, що полягав в очищенні бойлера (нагрівального елемента) з повним розбиранням, заміні помпи клієнт заплатив 1000 грн.

✓ Причини несправності

Ця кавоварка вийшла з ладу через те, що систематично для приготування кавових напоїв використовувалася звичайна хлорована вода з-під крана, в якій багато різних домішок. Через це на деталях зібралося багато вапняного нальоту, що заважало подачі води та пари. Крім цього, у кавоварці від компанії Zelmer згоріла помпа. В результаті всі ці фактори призвели до складного та дорогого ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі рекомендовано використовувати для приготування кави тільки фільтровану воду, інакше після певного часу виникне така ж проблема!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.