Вертикальні кольорові смуги на екрані по центру в Samsung UE55KS7000, полагодити матрицю телевізора.

Замовлення №: 
90687
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Samsung UE55KS7000U - це 55-дюймовий (139,7 см) РК LED телевізор з 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, функцією Smart TV (ОС Tizen) та бездротовим модулем Wi-Fi. Ця модель, зібрана в 2016 році, стала власником якісної та потужної аудіосистеми з номінальною потужністю 40 Вт. У телевізора гарний набір портів та роз'ємів, до яких входять 3 USB 2.0, Ethernet LAN (RJ-45), 4 HDMI та інші.

✓ Заявлена несправність замовником: 

З міста Ковель Волинська область надійшов телевізор із досить серйозною проблемою – по центру екрану з'явилося багато вертикальних кольорових смуг. З такими дефектами імовірно доведеться полагодити матрицю телевізора, що має бути підтверджено виконаною діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Під час увімкнення телевізора стало зрозуміло, що несправність досить серйозна та складна. Практично вся центральна частина матриці у численних вертикальних кольорових смугах різної ширини синіх тонів - від темного до світло-блакитного, також є два стовпці білого кольору (добре видно на світлинах №1, 2 та 3). Після розбирання телевізора та проведеної діагностики з'ясували, що для того, щоб полагодити матрицю телевізора, доведеться замовляти багато деталей, що підлягають заміні, оскільки відновити їх не можливо.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Нам вдалося замовити та купити всі необхідні елементи матриці, які підлягали заміні. Після їх отримання досвідченими телемайстрами виконано їхню заміну. Такі дії дозволили повністю усунути несправність, на останній світлині добре видно, що після ремонту матриці телевізора всі смуги зникли. Виконані всі необхідні налаштування, в результаті зображення відмінної якості, звук також є, на пульт дистанційного керування телевізор добре реагує. На ремонт + нові деталі клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт матриці цього телевізора із заміною багатьох її елементів коштував замовнику 6300 грн.

✓ Причини несправності: 

Телемайстри, що займаються лагодженням телевізорів, досить часто стикаються з подібними несправностями, які, як показує практика, виникають з різних причин, у тому числі з вини самих користувачів. Не вивчивши інструкцію з експлуатації, яка обов'язково додається до телевізора, користувачі протирають матрицю надто мокрими губками або ганчірками, використовують мийні засоби, не призначені для очищення екрана сучасного телевізора. Крім того, несправність може виявитися через низьку якість контакту або, коли з ладу виходять драйвера. У будь-якому випадку буде потрібно складний та дорогий ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після якісного, професійного ремонту та правильної експлуатації надалі, цей телевізор зможе пропрацювати ще досить тривалий час. Замовнику рекомендовано уважно вивчити інструкцію та неухильно виконувати її, про це повідомлено користувачеві.

ремонт матриці телевізора Samsung UE55KS7000U
ремонт матриці телевізора Samsung UE55KS7000U
ремонт матриці телевізора Samsung UE55KS7000U
ремонт матриці телевізора Samsung UE55KS7000U

Коментувати