Вертикальна смуга лівіше центру в телевізорі Samsung UE49NU7172, ремонт матриці в телевізорі.

Замовлення №: 
90343
✓ Пристрій, виробник, модель: 

49-дюймовий телевізор Самсунг UE49NU7172U з LED підсвіткою матриці, відноситься до середньо-бюджетного сегменту та орієнтований на створення в домашніх умовах мультимедійного простору. Модель з вбудованим цифровим тюнером з підтримкою стандартів ефірного мовлення DVB-T2, DVB-C і DVB-S2, а також функцією Smart TV на базі операційної системи Tizen.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей телевізор надійшов в сервісний центр з міста Фастів з несправністю - на матриці з'явилася тонка світла вертикальна смуга лівіше центру (добре видно на світлині №3). Такі «симптоми» вказують на те, що імовірно знадобиться ремонт матриці в телевізорі, про що можна буде стверджувати після проведеної діагностики. На питання, чи була матриця залита будь якою рідиною, замовник відповів, що ні. Мало того, це перша несправність, тому раніше ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Зовнішній стан пристрою ідеальний. Перш ніж виконувати ремонт матриці в телевізорі, його повністю розібрали та провели діагностику, завдяки чому дізналися, що з ладу вийшли елементи матриці, які не підлягають ремонту на компонентному рівні, відповідно їх необхідно міняти. Оскільки такий ремонт матриці в телевізорі відноситься до дорогих, про це повідомили замовнику, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для результативного ремонту матриці в телевізорі знадобилася заміна її елементів, які виявилися несправними. У результаті світла вертикальна смуга товщиною в 1 ... 2 пікселя повністю зникла, зображення відмінної якості, що підтверджує остання світлина. На даний ремонт, який не був би можливим без наявності спеціального обладнання, замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Безпосередньо сам ремонт + елементи матриці, які замінили обійшовся клієнту 4000 грн.

✓ Причини несправності: 

Як з'ясувалося, дана несправність, для усунення якої знадобився складний та дорогий ремонт, є наслідком того, що через замикання в кристалах з'явилися вигорілі доріжки під драйвером на шлейфі.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту замовнику дані корисні поради та рекомендації щодо подальшої експлуатації цього сучасного телевізора, а саме, поводитись з ним, дотримуючись всіх експлуатаційних вимог, не протирати екран мокрою ганчіркою, в разі виникнення будь-яких проблем із зображення, звертатися до фахівців.

ремонт матриці в телевізорі Samsung UE49NU7172U
ремонт матриці в телевізорі Samsung UE49NU7172U
ремонт матриці в телевізорі Samsung UE49NU7172U
ремонт матриці в телевізорі Samsung UE49NU7172U

Коментувати