Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Тріщина та інші механічні дефекти у Samsung UE32N5000, скільки коштує замінити екран телевізора.

Закінчення ремонту: 03.10.2019
Замовлення №: 90606
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Samsung UE32N5000, зібраний у 2018 році, має 32-дюймовий екран з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Для досягнення якісного зображення в телевізорі використовуються такі фірмові технології, як Clean View, що знижує шум та перешкоди, а також Wide Color Enhancer, що забезпечує реалістичну передачу кольору. У телевізорі 2 роз'єми HDMI, USB, композитний вхід (AV), компонентний вхід (Y/Pb/Pr) та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов з дуже розбитим екраном. Замовник вирішив спочатку узгодити, скільки коштує замінити екран телевізора, а після отримання відповіді визначився, щоб ремонт виконувався. Також він попросив протестувати звук. З його розповіді з'ясували, що по екрану ненароком вдарили (біля лівої рамки) та відразу ж пропало зображення, а замість нього з'явилися різні механічні дефекти.

✓ Діагностика сервісним центром

Як правило, сказати точно, скільки коштує замінити екран телевізора можна лише після проведених діагностичних дій. В даному випадку екран пошкоджений досить сильно, на ньому практично немає живого місця. Біля лівої бічної рамки видно слід від удару, від нього кілька невеликих (скільки їх не можна порахувати) та одна досить довга тріщина, яка закінчується посередині верхньої рамки. Практично весь екран, який у синьо-фіолетових тонах, покритий численними вертикальними та горизонтальними лініями. Також з'явилось кілька чорних вертикальних стовпців. Внизу проглядаються написи, які двояться (див. світлини №1 та 2). Замовнику повідомили, скільки коштує замінити екран телевізора, на що він погодився.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку нам вдалося купити ідентичну матрицю та замінити її замість розбитої. Виконані всі відповідні налаштування, протестований звук, він є, телевізор добре реагує на пульт дистанційного керування. Користувача повністю влаштувало, скільки коштувало замінити РК екран телевізора. На даний ремонт + нову матрицю видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Замінити новий екран телевізора, протестувати звук, а також виконати налаштування коштувало 3700 грн., включаючи ціну самого екрану.

✓ Причини несправності

В даному випадку головною причиною несправності став людський фактор, а саме, не акуратна експлуатація. Через удар по тонкій та тендітній матриці, на ній з'явилися всілякі механічні пошкодження, що описані вище. Цього разу клієнта влаштувало, скільки коштувало замінити новий екран телевізора, оскільки ціна виявилася набагато нижчою за новий телевізор.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телемайстр, який виконував заміну нового екрану в даному телевізорі, що коштувало чималих зусиль, рекомендував поводитися з ним максимально дбайливо, не допускати контакту з матрицею, яку легко пошкодити знову. Скільки коштуватиме замінити екран телевізора знову, і чи буде заміна взагалі рентабельною, не відомо.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.