Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Тріщина через весь екран у телевізорі Samsung UE32K4100AW, заміна розбитого екрана у телевізорі.

Закінчення ремонту: 24.09.2019
Замовлення №: 90589
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Samsung UE32K4100 AW, зібраний в Угорщині, має 32-дюймовий екран з роздільною здатністю 1366x768 пікселів. Поліпшення зображення досягається шляхом функцій HyperReal Engine, Wide Color Enhancer Plus та датчика освітленості. За кришталево чисте об'ємне звучання відповідає акустична система з двох динаміків, загальною потужністю 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашого сервісного центру, щоб була виконана заміна розбитого екрана у телевізорі, на якому через сильний удар з'явилися різного роду механічні пошкодження. З його слів, телевізор експлуатувався на рідній підставці та був встановлений у спеціальну меблеву нішу.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що заміна розбитого екрана у телевізорі неминуча, оскільки на ньому з'явилася дуже довга тріщина, що починається посередині лівої рамки та проходить аж у верхній правий кут. Візуально вона розділила екран на дві половини. На світлинах №1 та 2 добре видно, що між тріщинами багато різнокольорових вертикальних стовпців, посередині залишилася частина заставки. Решта екрану чорного кольору.

✓ Ремонт сервісним центром

Для заміни розбитого екрана у телевізорі потрібно в першу чергу замовити та купити нову панель, яка повністю відповідала б тій, що розбита. Після її отримання телемайстри максимально акуратно зняли розбитий екран, а на його місце встановили новий. Після такого ремонту та всіх необхідних налаштувань зображення відмінної якості (світлина №4), звук є, на дистанційне керування телевізор реагує. На новий екран + заміну замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

В цьому випадку ціна заміни розбитої матриці у телевізорі разом із налаштуваннями обійшлася замовнику 4100 грн.

✓ Причини несправності

Необережне поводження з сучасним телевізором, відмінністю якого є тонка та вразлива матриця, яку дуже легко розбити або пошкодити, призвело до того, що потрібен дорогий та складний ремонт із її заміни.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібної несправності надалі, є два варіанти - розмістити телевізор вище на стіні, тим паче, що для цих цілей передбачено спеціальне кріплення, або ж залишити його на попередньому місці, однак поводитися з телевізором максимально акуратно та дбайливо, не допускати жодних механічних впливів на екран. На цей раз заміна розбитої панелі виявилася результативною та була виконана на високому професійному рівні, але не факт, що наступного разу вона може виявитися рентабельною.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.