Темний екран, зображення ледве видно в телевізорі LG 42LN575V, ремонт підсвітки телевізора LG 42.

Замовлення №: 
90485
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК телевізор ЛДЖ 42LN575V (LG) з LED підсвіткою та підтримкою технології Smart TV. Екран моделі з діагоналлю 42 дюйма та широкими кутами огляду в 178 градусів. За високу якість зображення відповідає процесор Triple XD Engine. Цей телевізор LG з широкими можливостями підключення, він наділений хорошим набором роз'ємів, включаючи 3 USB 2.0, 3 HDMI, SCART та інші.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Оскільки в телевізорі марки LG темний екран, зображення ледве видно, найімовірніше проблема в підсвітці, відповідно потрібен ремонт підсвітки телевізора LG 42 дюйми, однак наскільки він виявиться складним, можна буде судити після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як телевізор повністю розібрали, зрозуміли, що підсвітка цього телевізора складається з 5 планок, на кожній з яких розташовано по 10 світлодіодів. Перш ніж виконувати ремонт підсвітки телевізора LG 42 дюйми, телемайстер протестував всі наявні світлодіоди. Як виявилося необхідно міняти кілька планок підсвічування повністю.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми замовили новий комплект планок підсвітки на LG 42'' ROW2.1 Rev 0.0 1 L1-Type 6916L-1385A і після їх отримання виконали заміну (див. світлину №3). На останній світлині добре видно, що після ремонту підсвітки телевізора LG 42 дюйма вона максимально рівномірна по всьому екрану. На цей ремонт з позитивним результатом замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Комплект планок (стринг) підсвітки + ремонт по їх заміні обійшовся замовнику 2400 грн.

✓ Причини несправності: 

Виходячи з багаторічного досвіду роботи та виконання ремонтів, коли потрібне відновлення підсвітки в телевізорі, дана проблема виникає з різних причин. Наприклад, при перегляді на високій яскравості, чого робити не рекомендується, оскільки функціонуючи на максимумі, підсвітка буде швидше виходити з ладу. Це стосується не тільки телевізорів LG, як в даному випадку, а й інших марок теж.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Телемастер, що займався ремонтом даного телевізора рекомендував користувачеві в налаштування зображення трохи збавити рівень яскравості та підсвітки. Це гарантія того, що в такому стані він пропрацює значно довше.

ремонт підсвітки телевізора LG 42LN575V
ремонт підсвітки телевізора LG 42LN575V
ремонт підсвітки телевізора LG 42LN575V
ремонт підсвітки телевізора LG 42LN575V
ремонт підсвітки телевізора LG 42LN575V

Коментувати