Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Синій екран з яскравістю, що плавно змінюється, немає картинки в LG 32LK6100, послуга з ремонту телевізора.

Закінчення ремонту: 04.02.2020
Замовлення №: 00028
✓ Пристрій, виробник, модель

«Розумний» 32-дюймовий (81.3 см) РК LED телевізор ЛГ 32LK6100PLB, що увійшов до лінійки 2018 року, з кутами огляду 178 градусів, Full HD роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, наділений функцією Смарт ТБ (webOS 4.0). У ньому використовується потужний 4-х ядерний центральний процесор. Два динаміки по 5 Вт кожен відповідають за високу якість звуку. У телевізорі використовується технологія HDR (High Dynamic Range) та придушення шуму. Модель оснащена мультимедійним інтерфейсом високої чіткості HDMI, завдяки чому досягається максимально чіткий аудіо та відеосигнал, а телевізор перетворюється на домашній розважальний центр.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас у майстерню принесли ще практично новий телевізор, у роботі якого виникла досить серйозна несправність, а саме, екран повністю синього кольору, причому з яскравістю, що плавно змінюється, зображення взагалі відсутнє. Нами завжди надається якісна послуга з ремонту телевізора, незалежно від виробника, моделі, року випуску чи складності поломки, тому його прийнято в роботу. На прийманні від замовника дізналися, що оскільки з моменту придбання (працює понад рік) несправність виявилася вперше, раніше до послуг телемайстрів з ремонту телевізора він не звертався.

✓ Діагностика сервісним центром

Як показує практика, послуга з ремонту телевізора не може бути якісною без виконання попередньої діагностики, для чого пристрій повністю розібрали (видно на світлині №2). Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовуються такі модулі як матриця HC320DUN-ABUL1-A14X, плата Main Board EAX67703503(1.1)17.12.08.P.S.I. з TV-тюнером EBL61920301, плата T-con LC320DUE-VGM1 V05 6870C-0488A. У ході виконаної діагностики точно встановлено, що проблема у модулі дисплея. Проблема ускладнена тим, що відновити на компонентному рівні плату T-con неможливо, тому потрібна її заміна, що суттєво вплине на кінцеву вартість ремонту. Результати діагностики та надання подальшої послуги з ремонту телевізора повідомили замовника та після отримання його згоди розпочали роботу.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу необхідно було замовити та купити нову оригінальну плату T-con LC320DUE-VGM1 V05 6870C-0488A для заміни, інакше послуга з ремонту телевізора була б не актуальною. Після її отримання ремонт полягав у її заміні (добре видно на світлинах №3 та 4). Мало того, виконано пропаювання роз'єму шлейфу на платі Main Board. На останній світлині телевізор після результативного ремонту, зображення на екрані відмінної якості, воно яскраве, чітке та контрастне. На надану послугу та нову плату T-con замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Послуга з ремонту телевізора, що полягала в заміні нової плати T-Con + пропаювання роз'єму шлейфу на платі Main Board коштувала 1600 грн.

✓ Причини несправності

У цьому конкретному випадку виникнення такої несправності, коли на екрані телевізора, який був залитий синім кольором з яскравістю, що плавно змінюється, повністю відсутнє зображення, безпосередньо пов'язане з тим, що з ладу вийшла плата T-con або як її ще називають, таймінг контролер, що відповідає за обробку зображення. Оскільки плата T-con ремонту не підлягала, знадобилася її заміна. Мало того, несправним виявився роз'єм шлейфу на материнській платі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що в сучасному телевізорі плата T-con є однією з найважливіших деталей, оскільки пов'язує центральну плату телевізора з матрицею та несе безпосередню відповідальність за передачу сигналу. Якщо вона виходить з ладу, як у цьому випадку, на екрані спостерігаються перераховані вище дефекти. Оскільки для заміни ми використовували оригінальну деталь від перевірених постачальників, після якісно наданої послуги, цей телевізор зможе пропрацювати ще достатню кількість часу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.