Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сильно розбитий екран у телевізорі LG 32LJ590U, замінити у телевізорі стару матрицю на нову.

Закінчення ремонту: 01.04.2020
Замовлення №: 00064
✓ Пристрій, виробник, модель

«Розумний» телевізор початкового рівня ЕЛДЖІ 32LJ590U з 32-дюймовою матрицею зібраний у 2018 році. Попри компактні габарити, модель наділена сучасними функціями, включаючи набір комунікацій, до яких входить дротовий інтерфейс Ethernet та бездротові Wi-Fi, Bluetooth, Miracast, DLNA і WiDi. Телевізор з наявністю LED підсвітки, роздільною здатністю 1366x768 пікселів та частотою вертикальної розгортки 60 Гц. За якість звуку несуть відповідальність два вбудовані динаміки по 5 Ватт кожен та технологія об'ємного звучання Virtual Surround Plus. У телевізорі передбачено два порти HDMI, USB, компонентний вхід, композитний вхід та оптичний аудіо вхід.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашого сервісного центру з питанням, чи можна замінити у телевізорі стару матрицю на нову, яка розбита. Від нього дізналися, що через необережність телевізор зіштовхнули з тумбочки, на якій його було встановлено. Коли телевізор підняли, то стало зрозуміло, що дуже сильно розбитий екран, а також чути, як усередині бовтається підсвітка, що відпала. Оскільки телевізор практично новий (придбаний менш як два роки тому) та з хорошими характеристиками, йому необхідно, щоб було виконано заміну розбитої матриці на нову. У нас великий досвід виконання таких ремонтів, тому цей телевізор прийнятий в роботу. 

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що для того, щоб замінити у телевізорі стару матрицю на нову є всі підстави. Це пов'язано з тим, що в результаті падіння на екрані з'явилися численні механічні пошкодження, при включенні затемнене зображення. На старій матриці з'явилася довга кругова тріщина, яка візуально розділила її на дві половини. Ліва частина екрана залита чорним кольором. З правого боку з'явилося багато вертикальних кольорових смуг. Ближче до правої бічної рамки широкий світлий стовпець (ці дефекти добре видно на перших двох світлинах). Біля верхньої рамки, ближче до кута сітка з дрібних тріщин, деякі тріщини супроводжуються окантовкою сірого кольору (див. світлину №3). Після того, як телевізор розібрали та провели діагностику, з'ясували, що через падіння телевізора проблема також виникла у роботі підсвітки.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб ремонт цього телевізора став результативним, в першу чергу необхідно було відшукати, замовити та придбати нову матрицю замість старої. Після її отримання зняли розбиту деталь, а на її місце встановили нову. Також виконали відновлення роботи підсвітки. Після того, як нам вдалося замінити в LED телевізорі стару матрицю на нову, зробили всі необхідні налаштування зображення. На останній світлині телевізор після ремонту. Всі заявлені несправності вдалося усунути - зображення на новій матриці відмінної якості, підсвітка рівномірна по всьому периметру. На виконані роботи + нову деталь замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За заміну в телевізорі старої матриці на нову, ремонт підсвітки + налаштування, замовник заплатив 3900 грн.

✓ Причини несправності

Причина, через яку цей, ще практично новий телевізор повністю вийшов з ладу, досить банальна. Це неакуратна експлуатація з боку користувачів. У цьому конкретному випадку телевізор з необережності зіштовхнули з тумбочки, на якій він був встановлений після придбання. Внаслідок падіння постраждала не лише стара матриця, але також і підсвітка, яка підлягала відновленню.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику повідомили про те, що після правильно виконаного ремонту із заміни старої матриці на нову, а також відновлення підсвітки, цей телевізор зможе радувати якісною роботою ще не один рік. Але це за умови, якщо надалі поводитися з ним правильно! Якщо планується його встановлення на тій самій тумбочці, перевірити, щоб вона не хиталася. Поводитися з телевізором максимально акуратно, щоб знову не зіштовхнути на підлогу!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.