Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Спочатку пропала підсвітка, потім перестав включатися LG 32LB563V, ремонт ЛЕД підсвітки матриці.

Закінчення ремонту: 17.09.2019
Замовлення №: 90542
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий ЛЕД телевізор ЛГ 32LB563V, який входить до лінійки 2014 року, наділений IPS-матрицею, Direct LED підсвіткою та Full HD роздільною здатністю. До фірмових напрацювань моделі, які відповідають за якість зображення, можна віднести наявність процесора обробки зображення Triple XD Engine, функції простого регулювання параметрів зображення Picture Wizard III. Для підключення до різних пристроїв передбачені інтерфейси HDMI, SCART, компонентний та композитний входи, оптичний аудіовихід, USB та MHL.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей ЛЕД телевізор надійшов зі скаргою на те, що спочатку пропало підсвічування екрану, але він працював нормально та звук теж був. Але при наступному включенні він залишився у черговому режимі та на пульт дистанційного керування не реагує. Коли виявляються такі проблеми, імовірно буде потрібним ремонт ЛЕД підсвітки матриці, що має бути точно встановлено під час діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в ньому використовується ЛЕД матриця LC320DUE(FG)(A3). Оскільки з ладу вийшов блок живлення, насамперед ремонт був спрямований на його відновлення, для чого перепаяли деякі деталі (конденсатори, резистори). Телевізор увімкнувся, при цьому немає підсвітки, яка в даній моделі представлена 3 стрінгами, на кожній з яких розташовано по 6 світлодіодів. Після тестування стало зрозуміло, що 2 світлодіоди перегоріли, тому ремонт ЛЕД підсвітки матриці неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

В такому випадку ремонт ЛЕД підсвітки матриці телевізора полягав у відновленні ліхтаря матриці з планками підсвічування, перепаюванні 2 штук світлодіодів 6 вольт. Це дозволило повністю вирішити проблему, оскільки після ремонту блоку живлення телевізор вмикається, а після ремонту ЛЕД підсвітки матриці вона рівномірна по всьому екрану (добре видно на останній світлині). Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Вищеописаний ремонт ЛЕД підсвітки матриці + ремонт блоку живлення в цьому телевізорі коштував клієнту 1600 грн.

✓ Причини несправності

У такому конкретному випадку, причин, через які не працював цей ЛЕД телевізор, дві. По-перше, він не вмикався, оскільки з ладу вийшов блок живлення, на якому згоріли деякі деталі. По-друге, з ладу вийшла підсвітка матриці (згоріли 2 світлодіоди).

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту ЛЕД підсвітки матриці та телевізора в цілому, телемайстер рекомендував замовнику придбати стабілізатор напруги, за допомогою якого телевізор буде надійно захищений від непередбачених перепадів напруги мережі, що негативно впливає на роботу блоку живлення. Також має сенс не включати яскравість на максимум, надійніше, якщо її трохи зменшити.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.