Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Широка темна смуга правіше центру в LG 39LB570V, ремонт вертикальної смуги на матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 15.10.2019
Замовлення №: 90696
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор ЛГ 39LB570V з 39-дюймовою IPS матрицею з роздільною здатністю Full HD та частотою розгортки 100 Гц. Він увійшов до лінійки 2014 року та наділений функцією Smart TV. У телевізорі використовується двоканальна аудіосистема загальною потужністю 20 Вт та з підтримкою об'ємного звучання. Модель з великою різноманітністю інтерфейсів, до яких входять HDMI, SCART, компонентний, композитний та цифровий входи. Керувати можливостями Smart TV можна за допомогою ергономічного пульта Magic Remote, а також бездротовою мишею та клавіатурою.

✓ Заявлена несправність замовником

На матриці LED телевізора з'явилася досить широка вертикальна темна смуга, яка заважає перегляду. Як показує практика, ремонт вертикальної смуги на матриці телевізора є не лише досить складною процедурою, а й дорогою. Оскільки ми точно знаємо, як виконувати ремонт із такою несправністю, цей телевізор прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлинах №1 та 2 добре видно, що темна широка вертикальна смуга з'явилася правіше від центру, зображення при цьому присутнє. Після того, як телевізор розібрали та провели діагностику, з'ясували, що з ладу вийшли елементи матриці, також несправна плата T-con, а також те, що ремонт вертикальної смуги на матриці телевізора можливий.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку ремонт був спрямований на відновлення працездатності РК матриці, для чого довелося замінити її драйвера. Також на компонентному рівні виконаний ремонт плати T-con. В результаті вертикальна темна смуга з правого боку зникла, на останній світлині видно, що зображення гарної якості. Для ремонту вертикальної смуги на матриці телевізора використовували спеціальне обладнання. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Складний ремонт із заміни драйверів матриці та відновлення плати T-con коштував замовнику 2600 грн.

✓ Причини несправності

Причини, через які на матриці сучасних телевізорів можуть з'являтися вертикальні смуги, можуть бути різні, однак здебільшого через неправильну експлуатацію з боку самих користувачів. В цьому випадку це пов'язано з виходом з ладу драйверів та плати T-con.

✓ Рекомендації сервісного центру

Клієнт правильно вчинив, що при виявленні дефекту на екрані негайно звернувся за допомогою, оскільки своєчасно виконаний ремонт не дозволить збільшуватися вертикальній смузі, що властиво для таких випадків. Надалі рекомендовано для чищення матриці використовувати лише спеціальні для цих цілей засоби.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.