Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сама включається і сама виключається автомагнітола Sony XAV-712BT, ремонт автомагнітол Sony.

Закінчення ремонту: 07.09.2019
Замовлення №: 90550
✓ Пристрій, виробник, модель

2DIN мультимедійна автомагнітола Соні XAV-712BT (Sony) з підтримкою форматів CD-Audio, DVD-Video, MP3, MPEG4, WMA, AAC, JPEG, можливістю відтворення музики з iPod/iPhone та вбудованим модулем Bluetooth. Модель, яка увійшла в модельний ряд 2014 року, наділена 7-дюймовим РК екраном з роздільною здатністю 800х480 пікселів, максимальною вихідною потужністю 52 Вт на кожний з чотирьох каналів, а також 7-ми смуговим еквалайзером.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт автомагнітол Sony, в роботі якої виникли проблеми, а саме, вона самостійно вмикається та вимикається. Зі слів клієнта дізналися, що раніше була проблема зі звуком, кілька років тому зробили ремонт, але ресивер пропрацював рік, тепер звук став пропадати знову.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що автомагнітола від відомого виробника Sony в досить хорошому стані, однак у неї не всі кнопки управління працюють. Після того, як її розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується РК екран CLAA069LA0SCW, однак в ході проведеної діагностики точно встановлено, що з ладу вийшов модуль передньої панелі, відповідно ремонт автомагнітол Sony буде виконуватися в ньому.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт виявився не простим, була виконана заміна мікрокнопка кнопки «Гучність +», зроблена пропайка доріжок та відновлення роз'єму. Для виконання такого ремонту автомагнітол Sony довелося використовувати мікроскоп. Безпосередньо в сервісному центрі перевірили звук - він є. На цей ремонт клієнт отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Пропаювання доріжок та відновлення роз'єму + заміна мікрокнопки коштували замовнику 1200 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною несправності автомагнітоли Sony стало те, що з ладу вийшов модуль передньої панелі. Крім того, несправність виявилася досить складною, оскільки довелося під мікроскопом паяти доріжки, відновлювати роз'єм. На світлині №3 плата після ремонту. Крім того, через те, що замкнула мікрокнопка кнопки «Гучність +» періодично зникав звук.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано не тиснути із зусиллям на кнопки! По можливості уникати їзди по неякісним дорогам, вибоїнах та ямах. Дотримуючись цих правил, автомагнітола від популярного виробника Sony зможе пропрацювати ще тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.