Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Роздавили сенсорне скло у Toyota Venza 2009-2017, ремонт штатних головних пристроїв Toyota.

Закінчення ремонту: 31.10.2019
Замовлення №: 90709
✓ Пристрій, виробник, модель

Штатний головний пристрій Toyota Venza 2009-2017 (86140-0T020), в установчу шахту 2DIN, призначений для установки в автомобілі Toyota. Ця модель зібрана у березні 2013 року (Китай).

✓ Заявлена несправність замовником

У штатному головному пристрої, який доставлено в нашу сервісну майстерню серйозна поломка - роздавлене сенсорне скло (розбитий тачскрін) та погас екран, зображення взагалі не видно. З такою несправністю ремонт штатних головних пристроїв Toyota може полягати виключно у заміні нового тачскріну, на що замовник дав свою згоду.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 добре видно, як сильно натиснули на скло, в результаті чого на ньому з'явилося безліч тріщин, вони практично скрізь, як короткі, так і досить довгі. Очевидно, що ремонт штатних головних пристроїв Toyota є неминучим, оскільки з ладу повністю вийшов модуль дисплея. Після розбирання цієї штатної автомагнітоли з'ясували, що в ній використовується плата YEAP01A144Aa. Загалом стан головного пристрою від популярної компанії Toyota є досить добрим, інших помітних механічних пошкоджень не виявлено. Більше того, оскільки це перша несправність раніше ремонт ще не виконувався.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту штатних головних пристроїв Toyota знадобилася заміна нового резистивного тачскріну 149х82 мм (видно на світлині №4) та шлейфу-подовжувача 4 Pin тачскріна (див. світлину №3). Також зроблено калібрування тачскрину, пропайка доріжок та роз'ємів. Це дозволило повністю вирішити проблему. На останній світлині штатний головний пристрій після ремонту, на який видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна та калібрування тачскріну, заміна шлейфу-подовжувача, а також пропайка доріжок та роз'ємів коштували 1500 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що на екрані штатної автомагнітоли від відомого та популярного виробника Toyota з'явилися тріщини та пропало зображення, стала неакуратна її експлуатація, а саме, на екран сильно натиснули. А оскільки сенсорне скло досить тонке, на ньому з'явилися тріщини та штатний головний пристрій повністю вийшов з ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібного ремонту надалі рекомендовано поводитися зі штатною магнітолою максимально акуратно, щоб знову не з'явилися  тріщини намагатися не тиснути сильно на екран!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.