Роздавили сенсорне скло у Toyota Venza 2009-2017, ремонт штатних головних пристроїв Toyota.

Замовлення №: 
90709
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Штатний головний пристрій Toyota Venza 2009-2017 (86140-0T020), в установчу шахту 2DIN, призначений для установки в автомобілі Toyota. Ця модель зібрана у березні 2013 року (Китай).

✓ Заявлена несправність замовником: 

У штатному головному пристрої, який доставлено в нашу сервісну майстерню серйозна поломка - роздавлене сенсорне скло (розбитий тачскрін) та погас екран, зображення взагалі не видно. З такою несправністю ремонт штатних головних пристроїв Toyota може полягати виключно у заміні нового тачскріну, на що замовник дав свою згоду.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На світлині №1 добре видно, як сильно натиснули на скло, в результаті чого на ньому з'явилося безліч тріщин, вони практично скрізь, як короткі, так і досить довгі. Очевидно, що ремонт штатних головних пристроїв Toyota є неминучим, оскільки з ладу повністю вийшов модуль дисплея. Після розбирання цієї штатної автомагнітоли з'ясували, що в ній використовується плата YEAP01A144Aa. Загалом стан головного пристрою від популярної компанії Toyota є досить добрим, інших помітних механічних пошкоджень не виявлено. Більше того, оскільки це перша несправність раніше ремонт ще не виконувався.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для виконання ремонту штатних головних пристроїв Toyota знадобилася заміна нового резистивного тачскріну 149х82 мм (видно на світлині №4) та шлейфу-подовжувача 4 Pin тачскріна (див. світлину №3). Також зроблено калібрування тачскрину, пропайка доріжок та роз'ємів. Це дозволило повністю вирішити проблему. На останній світлині штатний головний пристрій після ремонту, на який видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Заміна та калібрування тачскріну, заміна шлейфу-подовжувача, а також пропайка доріжок та роз'ємів коштували 1500 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною того, що на екрані штатної автомагнітоли від відомого та популярного виробника Toyota з'явилися тріщини та пропало зображення, стала неакуратна її експлуатація, а саме, на екран сильно натиснули. А оскільки сенсорне скло досить тонке, на ньому з'явилися тріщини та штатний головний пристрій повністю вийшов з ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути подібного ремонту надалі рекомендовано поводитися зі штатною магнітолою максимально акуратно, щоб знову не з'явилися  тріщини намагатися не тиснути сильно на екран!

ремонт автомагнітоли Toyota Venza 2009-2017
ремонт автомагнітоли Toyota Venza 2009-2017
ремонт автомагнітоли Toyota Venza 2009-2017
ремонт автомагнітоли Toyota Venza 2009-2017
ремонт автомагнітоли Toyota Venza 2009-2017

Коментувати