Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий та вигнутий екран у телевізорі Sony KDL-50W828B, потрібна заміна матриці телевізора Соні.

Закінчення ремонту: 16.11.2019
Замовлення №: 90737
✓ Пристрій, виробник, модель

50-дюймовий РК LED телевізор Соні KDL-50W828B, зібраний у Словаччині у 2014 році, з підтримкою 3D зображення. Модель із кутами огляду 178°/178°, наділена функцією Smart TV, бездротовим модулем Wi-Fi та 4 портами HDMI. Аудіосистема Соні складається з двох повнодіапазонних динаміків, загальною потужністю 16 Вт. У комплекті до телевізора передбачено дві пари спеціальних окулярів для перегляду 3D контенту.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Черкаси надійшов телевізор із дуже сильно розбитою матрицею. Телефоном замовник повідомив, що телевізор від компанії Соні впав зі стіни на підлогу, а оскільки висота була досить велика через сильний удар навіть зігнувся екран. У своєму рідному місті він не зміг знайти майстерню, в якій роблять такої складністі ремонт, тому потрібна заміна матриці телевізора Соні в нашому сервісному центрі.

✓ Діагностика сервісним центром

Матриця телевізора практично вся у механічних дефектах. По-перше, через падіння відбулося відшарування матриці, що виявилося у вигляді великих сірих плям невизначеної форми над логотипом Соні (відмінно видно на світлині №1). Верхня частина екрану чорного кольору, посередині велика тріщина жовтого кольору, з правого боку теж плями, а з лівої множинні дрібні тріщини, що світяться та крапки. В цьому випадку потрібна заміна матриці телевізора Соні ще й тому, що в нижній її частині багато стовпців, в основному білого та жовтого кольорів. Ще одна серйозна проблема в тому, що при падінні не тільки дуже сильно пошкодилася та зігнулась матриця, але ще й зігнулася частина рамки.

✓ Ремонт сервісним центром

Очевидно, що потрібно замінити матрицю телевізора Соні, для чого в першу чергу потрібна нова ідентична панель. Завдяки добре налагодженим зв'язкам із постачальниками ми змогли придбати потрібну модель матриці для телевізора Соні. Після демонтажу розбитої деталі, потрібно було вирівняти погнуту рамку та кріплення матриці, та лише після цього було встановлено нову панель. Виконані також всі необхідні налаштування, в результаті вдалося досягти хорошої якості зображення, що підтверджує остання світлина. Після такого складного ремонту телевізор від популярного виробника Соні був добре упакований та відправлений замовнику, якому видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

В цьому випадку потрібну заміну LED матриці телевізора Соні + вирівнювання рамки та кріплень зробили за 10500 грн.

✓ Причини несправності

Така неприємність, коли погано закріплений на стіні телевізор зривається та падає на підлогу, є досить поширеною проблемою, і цей випадок не є винятком. Оскільки ця модель Соні з великою діагоналлю (50") при падінні постраждала не тільки матриця, але ще й рамка, яку потрібно було вирівнювати.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути такого складного та дорогого ремонту в майбутньому, рекомендовано максимально ретельно підійти до питання встановлення телевізора, враховуючи той факт, що його вага без підставки становить 14 кг. Також замовник сповіщений про те, що вдома може акуратно зняти з екрана захисну плівку.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.