Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, з'явилися тріщини у телевізорі LG 55SM9010, заміна екрана NanoCell у телевізорі LG.

Закінчення ремонту: 22.02.2020
Замовлення №: 90854
✓ Пристрій, виробник, модель

55-дюймовий РК LED телевізор ЛДЖ NanoCell 55SM9010PLA (LG), зібраний у серпні 2019 року, наділений сучасною технологією NanoCell, завдяки чому картинка на екрані яскрава та чиста, а головне - з більш реалістичною передачею кольорів. Ця модель відноситься до преміум класу, в ній використовується заводське калібрування CalMAN. Телевізор з 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, у нього широкі кути огляду, є підтримка локального затемнення та HDR Dolby Vision. Наявність функції Smart TV, бездротового модуля Wi-Fi, чотирьох роз'ємів HDMI, можливість керування зі смартфонів (Android, iOS), можливість керування голосом – це далеко не всі переваги цієї моделі.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор із розбитим екраном в оригінальній коробці надіслали із міста Рівне та попросили, щоб була виконана заміна екрана NanoCell у телевізорі LG, оскільки там від такого ремонту відмовляються, посилаючись на різні фактори, у тому числі велику діагональ матриці та її особливість. Телефоном замовник повідомив, що телевізор придбаний зовсім недавно, у нього відмінна якість зображення та звуку, тому він хотів би його відремонтувати, виконавши заміну розбитої матриці. Від нього також дізналися, що по екрану з необережності вдарили, внаслідок чого на ньому одразу з'явилися тріщини та інші дефекти, а зображення зникло.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах відмінно видно, що через механічну дію з'явилися різного роду дефекти, тому заміна екрана NanoCell у телевізорі LG неминуча. Через весь екран пройшли дві довгі тріщини, ще одна невелика тріщина посередині. Біля лівої бічної рамки кругла сіра пляма невеликого розміру. Від нижньої тріщини нагору проглядаються вертикальні різноколірні лінії. Внизу кілька білих крапок. У ході діагностики з'ясували, що заміні підлягає лише матриця NanoCell, решта компонентів телевізора LG повністю в робочому стані.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку, щоб ремонт виявився максимально ефективним, для заміни екрана NanoCell у телевізорі LG потрібна ідентична модель. Оскільки ми не один рік займаємось подібними ремонтами, а відповідно добре налагодили стосунки з постачальниками, нам вдалося замовити та купити оригінальну NanoCell матрицю. Після її отримання та результативної заміни, виконано всі необхідні налаштування. На останній світлині видно (біля правої бічної рамки), що в телевізорі встановлений новий екран, зображення відмінної якості. Після ремонту телевізор ретельно запакований та в цій же коробці відправлений замовнику, якому видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

За заміну в телевізорі оригінальної матриці NanoCell, з урахуванням її вартості, замовник заплатив 13000 грн.

✓ Причини несправності

Необережне поводження з сучасним телевізором, в якому використовуються останні розробки, включаючи NanoCell матрицю та інтелектуальний процесор, у якого великі ігрові можливості, є підтримка технології AI Sound Pro, що оптимізує звук відповідно до жанру, призводить до складного та дорогого ремонту, за який беруться далеко не всі сервісні центри. Цей випадок - відмінне підтвердження того, що навіть незначна механічна дія може повністю вивести з ладу матрицю та телевізор загалом.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту та відправки телевізора адресату, йому телефоном роз'яснено, що таке технологія NanoCell, яка застосовується в моделі, яку він вибрав при покупці. Телевізори, що увійшли в цю лінійку наділені LED матрицею, зверху на екрані є напилення спеціальних частинок розміром менше одного нанометра, які сприяють фільтруванню тьмяних кольорів та видаленню з них домішок, які виникають через довжину хвиль RGB. Підсвітка в таких телевізорах розташована безпосередньо за матрицею, висвітлюючи лише ті зони, що необхідні в конкретний момент. Це досить складна, при цьому дієва технологія, що дозволяє насолодитись усіма фарбами зображення. Тому поводитися з таким НаноСел екраном потрібно дуже обережно!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.