Розбитий екран, зображення у телевізорі LG 43UK6400PLF відсутнє, замінити розбиту матрицю телевізора.

Замовлення №: 
90796
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Бюджетний 4К телевізор ЛГ 43UK6400, зібраний у Польщі (2019 рік), має 43-дюймову матрицю з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Цей «розумний» телевізор працює на операційній системі WebOS 4.0 та має широкий спектр портів і роз'ємів. До них входять: 3 HDMI 2.0, 2 USB 2.0, AV Composite in (YPbPr + L/R), 3.5 mm Audio Out та інші. Модель із вбудованим медіаплеєром наділена такими функціями, як Time Shift та масштабування зображення (Upscaling), аж до 4К. Управляти телевізором можна не тільки гіроскопічним пультом дистанційного керування Magic Remote, але й смартфонними iOS/Android-додатками.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібно замінити розбиту матрицю телевізора, на котрій, через сильний удар, з'явилося безліч різних механічних дефектів. Від нього дізналися, що коли випадково розбили матрицю з правої сторони, то зображення взагалі зникло та з'явилися тріщини, смуги й екран посіріли. Оскільки телевізор придбаний зовсім недавно і він польської збірки, то замовник вирішив виконувати ремонт із заміни розбитої матриці.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На перших трьох світлинах, особливо на першій, добре видно, як сильно розбита матриця. У місці удару утворилася дірка, довкола якої чорна пляма. Через весь екран простягається довга глибока тріщина, також з'явилося кілька коротких. Від довгої тріщини вгору, вздовж правої бічної рамки два білі стовпці, на яких проглядаються численні кольорові смуги. На першій світлині посередині екрана виразно видно широку світлу смугу, що складається з вертикальних та горизонтальних ліній, котрі перетинаються. Через сильний удар майже вся матриця в дефектах. Оскільки ми знаємо, як замінити розбиту матрицю телевізора, його прийнято в роботу.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми змогли замовити та купити нову оригінальну матрицю для даного телевізора. Досвідчені телемайстри виконали демонтаж розбитого екрана та встановили новий. Після того, як нам вдалося результативно замінити розбиту LED матрицю телевізора, ми оптимально налаштували зображення, зокрема яскравість, контрастність, підсвічування, чіткість та інші. Завдяки великому досвіду наших фахівців цей телевізор повністю у справному стані (див. світлина №4 та 5). На ремонт та нову деталь замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Нам вдалося замінити матрицю, яку було розбито за 7400 грн.

✓ Причини несправності: 

Цей сучасний, майже новий РК LED телевізор від популярної компанії LG має велику, але тонку і вразливу матрицю, розбити яку не склало труднощів. Щобільше, удар був таким сильним, що зображення повністю зникло, а по всій площі екрана багато дефектів. Це повністю вивело телевізор з ладу, тому  потрібна складна і дорога заміна розбитої матриці.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після вдалого ремонту замовнику надано рекомендації щодо подальшого використання телевізора. Насамперед перед його включенням необхідно акуратно зняти з екрана захисну плівку (як це правильно виконати можна розглянути на малюнку в правому нижньому кутку). Поводитися із заміненою матрицею дбайливо, уникати різних механічних впливів на неї (не вдаряти, сильно не натискати). Налаштування зображення, які виконав телемайстер бажано не змінювати!

заміна матриці телевізора LG 43UK6400PLF
заміна матриці телевізора LG 43UK6400PLF
заміна матриці телевізора LG 43UK6400PLF
заміна матриці телевізора LG 43UK6400PLF
заміна матриці телевізора LG 43UK6400PLF

Коментувати