Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбито матрицю в телевізорі Samsung UE48HU8500, заміна нової матриці на телевізорі Samsung.

Закінчення ремонту: 11.02.2020
Замовлення №: 90878
✓ Пристрій, виробник, модель

48-дюймовий LCD телевізор топового класу Самсунг UE48HU8500T (Samsung) з роздільною здатністю Ultra HD, частотою кадрів 1000 Гц та наявністю функції 3D (у комплекті постачання передбачено 4 пари активних окулярів). Телевізор приймає як ефірне, так і кабельне або супутникове мовлення, у нього є функція запису з ефіру. До інших позитивних якостей моделі можна віднести наявність функції Smart TV, бездротового модуля Wi-Fi, режиму Direct, який підтримується навіть Bluetooth. Крім того, телевізор від популярної компанії Samsung з можливістю розпізнавання облич та голосовим/жестовим керуванням.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Прилуки до сервісного центру надійшов телевізор із розбитою матрицею, через що став неможливим перегляд. Телефоном замовник пояснив, що в рідному місті заміна нової матриці в телевізорі Samsung була не можливою, він звертався в кілька майстерень, але йому в такій складності ремонті відмовляли. Також він розповів, що по екрану ненароком вдарили, з'явилися тріщини та смуги, а зображення повністю зникло, при включенні видно лише частину заставки. Оскільки у нас великий досвід виконання такого ремонту, як заміна матриці, телевізор прийнятий в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Загальний стан цього телевізора від популярного виробника Samsung добрий. На перших двох світлинах виразно видно, що через удар, який припав біля нижньої рамки, з'явилися невеликого розміру тріщини та вертикальний стовпець, що складається з кольорових ліній. Між тріщинами також видно різноколірні смуги. Посередині залишилася світитись частина заставки, решта площі екрана чорного кольору. Після розбирання телевізора встановлено, що в ньому використовуються такі модулі, як плата T-con14Y RD48UDSL4LV0 2, блок живлення E301536, шлейфи BN96-30261S, BN96-30262K, панель CY-KH048FSLV1V, TuN4 із мікросхемою MN864778P. У ході проведеної діагностики з'ясували (див. світлини №3 та 4), що всі ці модулі повністю справні, за винятком панелі, тому буде потрібно лише заміна нової матриці у телевізорі Samsung.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося замовити та купити оригінальну матрицю CY-GH048CSLV1V для цього телевізора. Після її отримання демонтажем та заміною нової матриці у телевізорі Samsung займалися досвідчені телемайстри, на рахунку яких десятки виконаних подібних ремонтів. Після результативної заміни зроблено всі оптимальні налаштування зображення, а саме, підсвітка, контраст, яскравість, чіткість, колір, тон (З/К), що можна побачити на останній світлині. Відремонтований та ретельно запакований телевізор відправлений замовнику до міста Прилуки. На ремонт + нову матрицю видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Демонтаж розбитої матриці, заміна нової з наступними налаштуваннями коштували замовнику 11 000 грн.

✓ Причини несправності

Цей сучасний РК LED телевізор від популярного виробника Samsung наділений досить великою тонкою матрицею, розбити яку зовсім не важко. попри те, що удар був не таким сильним та по всій площі екрана не було значних пошкоджень, все одно телевізор повністю вийшов з ладу та знадобилася складна і дорога заміна розбитої матриці.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику дані корисні поради щодо подальшої експлуатації відремонтованого телевізора. Перш за все, перед включенням необхідно максимально акуратно зняти з матриці захисну плівку (видно на останній світлині). Поводитися з телевізором дбайливо, намагатися уникати різних механічних впливів на екран (ударів, сильних натискань, контактів з рідиною). Налаштування зображення, виконані в сервісному центрі, не змінювати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.