При включенні сірий екран, не викликається меню в LG 32LF560V, ремонт несправності в телевізорах.

Замовлення №: 
00085
✓ Пристрій, виробник, модель: 

LCD телевізор ЛЖ 32LF560V, що увійшов до лінійки 2015 року, наділений 32-дюймовою IPS матрицею з LED підсвіткою, Full HD роздільною здатністю 1920x1080 пікселів та кутами огляду 178 градусів. У телевізорі використовується процесор Triple XD, Simplink (керування пристроїв виконується через HDMI), користувач може скористатися списком улюблених каналів та таймером увімкнення/вимкнення. У комплекті до телевізора передбачено багатофункціональний пульт дистанційного керування One Remote Control. За хорошу якість звуку відповідають два динаміки по 10 Вт кожен, а також технологія об'ємного звучання Virtual Surround.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У телевізорі при включенні сірий екран, не викликається меню - з такою заявленою несправністю він надійшов до нашої майстерні, де ремонт несправності в телевізорах виконується, незалежно від її складності. На прийманні замовник повідомив, що телевізор експлуатується протягом близько 5 років та за цей час він вийшов з ладу вперше, до цього жодних проблем у роботі не виникало.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Коли телевізор увімкнули безпосередньо в сервісному центрі стало зрозуміло, що на екрані взагалі немає картинки, він темно-синього кольору. Після того як телевізор розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як матриця NC320DUN, динаміки EAB63650002, материнська плата EAX66203805 (1.2) з тюнером EBL61560001 TDJM-G301D, плата T-con HV320FHB-N00. Коли провели діагностику, то зрозуміли, що майбутній ремонт несправності в телевізорах належатиме до розряду складних, оскільки проблема в центральній платі та платі T-Con, з ладу вийшли ланцюги LVDS, які призначені для передачі інформації.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Виконано відновлення ланцюгів LVDS, пропаювання центральної плати та плати T-Con, а також заміна на них різних компонентів, включаючи діоди, резистори, електролітичні конденсатори з різним маркуванням (див. світлини №4 та 5). Для виконання такої складності ремонту несправності у телевізорах використовували інфрачервону паяльну станцію. Після вищеописаного ремонту заявлену несправність вдалося повністю усунути. На першій світлині, де добре видно, що зображення на екрані з'явилося (воно яскраве та чітке), телевізор після ремонту. Меню на екрані викликається. На нього видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт ланцюгів LVDS, пропаювання центральної плати та плати T-Con, заміна деяких деталей коштували клієнту 1200 грн.

✓ Причини несправності: 

Така несправність, коли на екрані замість зображення сірий фон та неможливо було викликати меню, з'явилася не просто так. Це пов'язане з тим, що з ладу одночасно вийшло кілька модулів, а саме, материнська плата (Main Board) та плата T-con, несправними були ланцюги LVDS.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовнику повідомили про те, що завдяки правильно виконаній діагностиці, яка допомогла точно визначити несправність, а також наявності спеціального ремонтного обладнання, яке має наш сервісний центр, її вдалося результативно усунути.

ремонт телевізора LG 32LF560V
ремонт телевізора LG 32LF560V
ремонт телевізора LG 32LF560V
ремонт телевізора LG 32LF560V
ремонт телевізора LG 32LF560V

Коментувати