Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пропала підсвітка в телевізорі LG 47LB570V, темний екран, ремонт підсвітки телевізора LG 47.

Закінчення ремонту: 15.07.2019
Замовлення №: 90440
✓ Пристрій, виробник, модель

ЕЛДЖИ 47LB570V (LG) - топова модель з лінійки «доступних» Smart TV на платформі WebOS, зібрана в 2014 році. Телевізор з LED підсвіткою та 47-дюймовою (119 см) матрицею. «Родзинкою» телевізора є наявність призначеного для користувача інтерфейсу на базі WebOS, за допомогою якого максимально спрощується використання Smart TV. У даній моделі LG використовується потужний процесор зображення Triple XD Engine, є широкий асортимент роз'ємів, в число яких входить три HDMI, три USB 2.0 та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Імовірно знадобиться ремонт підсвічування телевізора LG 47 дюймів, оскільки на екрані взагалі не видно зображення, він повністю чорного кольору. Однак, якщо направити на нього яскравий промінь світла, зображення проявляється, видно, як рухаються силуети. Виходячи з багаторічної практики, проблема саме в підсвітці.

✓ Діагностика сервісним центром

Те, що необхідний ремонт підсвітки телевізора LG 47-дюймів, повністю підтвердилося під час проведеної діагностики. Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що його підсвітка складається з 4-х планок, на кожній з яких по 9 світлодіодів (видно на світлинах №2 і 3). В першу чергу телемайстер, що виконував ремонт цього РК телевізора LG з великим 47-дюймовим екраном, протестував на справність всі 36 світлодіодів. Як виявилося, в ліхтарі матриці, де розташовані планки підсвітки, перегоріли два світлодіода.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту підсвітки телевізора LG 47" знадобилося відновлення працездатності ліхтаря матриці, перепайка двох Led3v, зменшення струму живлення світлодіодів. В результаті всі світлодіоди світяться яскраво (див. світлину №3). Після ремонту зображення на екрані відмінної якості, оскільки підсвітка максимально рівномірна по всьому периметру. На цей ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

В ціну ремонту, яка склала 2300 грн, увійшло відновлення ліхтаря матриці, перепайка двох світлодіодів, обмеження струму.

✓ Причини несправності

Виходячи з багаторічної практики по ремонту LED підсвітки в сучасних телевізорах, не залежно від діагоналі 47, 32 або 43 дюйма, дана несправність виникає з різних причин. Одна з найпоширеніших - перегляд телепередач на найвищій яскравості, через що світлодіоди, працюючи на максимумі, значно швидше можуть перегоріти. До того ж, це не залежить від виробника, оскільки дана проблема проявляється в усіх телевізори, в тому числі LG.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, замовнику дані корисні поради, а саме, не дивитися телепередачі на високій яскравості, а навпаки, трохи її зменшувати. Він також проінформований про те, що дані дії ніяк не вплинуть на якість зображення, однак, виконуючи дані рекомендації, можна уникнути ремонту LED підсвітки в подальшому, який зазвичай достатньо дорогий.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.