Пробитий екран та з'явилися тріщини у телевізорі Hitachi 32HB4T61, заміна матриці телевізора Hitachi.

Замовлення №: 
90718
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК LED телевізор Хітачі 32HB4T61 (Hitachi) з 32-дюймовою матрицею, наявністю функції Smart TV (Операційна система Opera Smart TV) та бездротового модуля WI-Fi. Телевізор з гарним набором роз'ємів, до яких входять HDMI, USB, VGA, CI (PCMCIA) слот, PC аудіовхід, компонентний. За хорошу якість звуку відповідає аудіосистема з двох динаміків із загальною потужністю 12 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей телевізор від відомого виробника Hitachi надійшов до нашого сервісного центру із села Малехів Львівської області, упакований у «не рідну», ненадійну коробку з картону. У телевізорі через сильний удар механічні пошкодження на екрані, тому потрібна заміна матриці телевізора Hitachi.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Як виявилося, в матрицю телевізора, а саме в її верхній правий кут потрапили якимсь важким предметом, внаслідок чого з'явився скол, від якого в різні боки розійшлися тріщини, декотрі дуже довгі, практично через весь екран. На світлинах №1 та 3 добре видно, що в місці удару велика світла пляма невизначеної форми, вздовж довгих тріщин смуги, що світяться. На світлині №4 можна розглянути, що тріщини досить глибокі та світяться, між ними теж багато крапок, що світяться. Решта матриці чорного кольору. З такою проблемою можлива лише заміна матриці телевізора Hitachi.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Щоб став можливим такий ремонт, як заміна нової РК матриці у телевізорі Hitachi, насамперед необхідно було замовити та купити ідентичну панель тій, що розбита. Після отримання телемайстри зняли розбиту деталь, а на її місце встановили нову. Після заміни матриці телевізора Hitachi зображення є. Коли вдалося знайти рідний пульт дистанційного керування до цієї моделі телевізора, перевірили всі інші налаштування. Оскільки картонну коробку, в якій прибув телевізор, викинули (відправляти в ній відремонтований телевізор було небезпечно), підібрали нормальну коробку, надійно його упакували та відправили замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Нова матриця для телевізора Hitachi + її заміна з наступними налаштуваннями обійшлася замовнику 3400 грн.

✓ Причини несправності: 

Очевидно, що причина такої несправності, коли неможливо обійтися без дорогої заміни нової матриці, є недбале, не акуратне поводження з телевізором, який конструктивно максимально відрізняється від своїх попередників. Головна відмінність - тонкий, дуже вразливий екран, який можна легко пошкодити.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути подібного ремонту надалі, щоб телевізор від популярного виробника Hitachi міг радувати якісною, безперебійною роботою, поводитися з ним потрібно дбайливо та акуратно, намагатися уникати контактів із матрицею. Замовника повідомлено про те, що ще один подібний ремонт може виявитися нерентабельним.

заміна матриці телевізора Hitachi 32HB4T61
заміна матриці телевізора Hitachi 32HB4T61
заміна матриці телевізора Hitachi 32HB4T61
заміна матриці телевізора Hitachi 32HB4T61
заміна матриці телевізора Hitachi 32HB4T61

Коментувати