Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробитий екран та з'явилися тріщини у телевізорі Hitachi 32HB4T61, заміна матриці телевізора Hitachi.

Закінчення ремонту: 08.11.2019
Замовлення №: 90718
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Хітачі 32HB4T61 (Hitachi) з 32-дюймовою матрицею, наявністю функції Smart TV (Операційна система Opera Smart TV) та бездротового модуля WI-Fi. Телевізор з гарним набором роз'ємів, до яких входять HDMI, USB, VGA, CI (PCMCIA) слот, PC аудіовхід, компонентний. За хорошу якість звуку відповідає аудіосистема з двох динаміків із загальною потужністю 12 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор від відомого виробника Hitachi надійшов до нашого сервісного центру із села Малехів Львівської області, упакований у «не рідну», ненадійну коробку з картону. У телевізорі через сильний удар механічні пошкодження на екрані, тому потрібна заміна матриці телевізора Hitachi.

✓ Діагностика сервісним центром

Як виявилося, в матрицю телевізора, а саме в її верхній правий кут потрапили якимсь важким предметом, внаслідок чого з'явився скол, від якого в різні боки розійшлися тріщини, декотрі дуже довгі, практично через весь екран. На світлинах №1 та 3 добре видно, що в місці удару велика світла пляма невизначеної форми, вздовж довгих тріщин смуги, що світяться. На світлині №4 можна розглянути, що тріщини досить глибокі та світяться, між ними теж багато крапок, що світяться. Решта матриці чорного кольору. З такою проблемою можлива лише заміна матриці телевізора Hitachi.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб став можливим такий ремонт, як заміна нової РК матриці у телевізорі Hitachi, насамперед необхідно було замовити та купити ідентичну панель тій, що розбита. Після отримання телемайстри зняли розбиту деталь, а на її місце встановили нову. Після заміни матриці телевізора Hitachi зображення є. Коли вдалося знайти рідний пульт дистанційного керування до цієї моделі телевізора, перевірили всі інші налаштування. Оскільки картонну коробку, в якій прибув телевізор, викинули (відправляти в ній відремонтований телевізор було небезпечно), підібрали нормальну коробку, надійно його упакували та відправили замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

Нова матриця для телевізора Hitachi + її заміна з наступними налаштуваннями обійшлася замовнику 3400 грн.

✓ Причини несправності

Очевидно, що причина такої несправності, коли неможливо обійтися без дорогої заміни нової матриці, є недбале, не акуратне поводження з телевізором, який конструктивно максимально відрізняється від своїх попередників. Головна відмінність - тонкий, дуже вразливий екран, який можна легко пошкодити.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібного ремонту надалі, щоб телевізор від популярного виробника Hitachi міг радувати якісною, безперебійною роботою, поводитися з ним потрібно дбайливо та акуратно, намагатися уникати контактів із матрицею. Замовника повідомлено про те, що ще один подібний ремонт може виявитися нерентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.