Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробитий екран та тріщини у телевізорі Samsung UE40MU6103, заміна матриць телевізорів Самсунг 40.

Закінчення ремонту: 20.01.2020
Замовлення №: 90503
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий стильний 4К телевізор Самсунг UE40MU6103U із широким функціоналом платформи Samsung Smart TV. Модель, виготовлена в 2017 році, має такі апаратні технології, як HDR та локальне затемнення UHD Dimming. Цей телевізор з LED підсвіткою та високою роздільною здатністю 4К 3840x2160 пікселів. Наявність 20-ватної стереосистеми з підтримкою технології об'ємного звучання Dolby Digital Plus гарантує відмінну якість звуку.

✓ Заявлена несправність замовником

В телевізорі дуже сильно розбита матриця, вона практично вся в механічних пошкодженнях, відповідно в цій ситуації єдиним виходом може стати заміна матриць Самсунг 40 дюймів, на що замовник дав свою згоду. Від нього дізналися, що телевізор використовувався на стіні у вітальні, проте це не завадило дітям потрапити в екран якимсь гострим предметом, яким саме вони не говорять.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд підтвердив припущення, що заміна матриць Самсунг 40 дюймів неминуча. Через удар по матриці, діагоналлю 40 дюймів, ліворуч від логотипу Самсунг з'явилася невелика дірка, від якої в різні боки розійшлися довгі глибокі тріщини. Між тріщинами безліч вертикальних різноколірних смуг, що добре видно на першій світлині. Уздовж усієї нижньої рамки кілька світлих горизонтальних смуг. Трохи вище утворилася велика пляма білого кольору невизначеної форми, де чітко видно горизонтальні темні смуги різної ширини (можна розглянути на світлині №3). На цій ж світлині видно, що вздовж усієї лівої бічної рамки світло-коричнева смуга. Решта матриці чорного кольору, на якій теж видно кольорові смуги. Після розбирання телевізора з'ясували, що в цій моделі використовується матриця Самсунг CY-GK040HGLV4V, яка підлягає заміні.

✓ Ремонт сервісним центром

Перш ніж стане можливим такий ремонт, як заміна матриць телевізорів Самсунг 40 дюймів, необхідно замовити та купити ідентичну панель, яка повністю  б відповідала тій, що розбита. Оскільки у нас добре налагоджені зв'язки з постачальниками, нам вдалося це зробити. Після отримання нової матриці демонтували розбиту та на її місце встановили нову з урахуванням усіх професійних нюансів виконання цього ремонту. Після результативної заміни матриць телевізорів Самсунг 40 дюймів, виконали всі необхідні налаштування зображення. На останній світлині видно, що картинка на новому екрані яскрава, чітка та контрастна, користувач зможе скористатися своїми улюбленими програмами та додатками. На ремонт із заміни + нову 40-дюймову матрицю замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ми виконали цю складну заміну матриці у телевізорі Самсунг з наступними налаштуваннями за 8000 грн.

✓ Причини несправності

Коли діти під час ігор або витівок повністю виводять матрицю з ладу, потрапляючи в неї різними предметами, переважно іграшками, є однією з найпоширеніших причин появи на матриці механічних пошкоджень, та як результат виконання складного, дорогого ремонту. Цей випадок добре це підтверджує.

✓ Рекомендації сервісного центру

У цьому випадку рекомендації стосувалися виключно правильного, акуратного поводження з новою 40-дюймовою матрицею, причому це стосується як дорослих, так і дітей. Встановлена на телевізорі Самсунг панель дуже тонка та тендітна, тому розбити її не складе ніяких труднощів, тоді знову буде потрібно її заміна, і не факт, що такий ремонт виявиться рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.