Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробитий екран і з'явилася дірка в телевізорі Sony KDL43WE754, заміна РК екрану телевізора Соні.

Закінчення ремонту: 29.07.2019
Замовлення №: 90332
✓ Пристрій, виробник, модель

43-дюймовий (109.2 см) РК LED телевізор Соні KDL-43WE754, який увійшов в лінійку 2017 роки (зібраний в Малайзії), оснащений такими технологіями, як Smart TV та Wi-Fi. За якість зображення на екрані несе відповідальність процесор X-Reality PRO. У набір роз'ємів входять два HDMI, два USB, SCART (без Smartlink), CI Slot, LAN та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

У цьому РК телевізорі розбитий екран, з цієї причини замовник надіслав його з м. Полтава, щоб була виконана заміна РК екрану телевізора Соні. Пристрій надійшов упакованим в оригінальній коробці, куди також був вкладений виносний блок живлення. Незважаючи на те, що телевізор від відомого виробника Соні був розміщений в вітальні на стіні, в екран потрапили гострим предметом та сильно його пошкодили. В результаті без дорогої заміни обійтися не вийде.

✓ Діагностика сервісним центром

У РК телевізорі посередині матриці з'явилася дірка, від якої в різні боки короткі та довгі тріщини. Між тріщинами багато різнокольорових стовпців та ліній, як вертикальних, так і горизонтальних. Уздовж правої бічної рамки растрові стовпці з переважанням білого кольору, а вздовж верхньої рамки - світло-синього відтінку (добре видно на світлині №1). З такими механічними пошкодженнями заміна РК екрану телевізора Соні неминуча.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося замовити та купити новий 43" РК екран від виробника Соні. Після його отримання ми демонтували розбиту панель, а на її місце поставили нову. Завдяки результативній заміні РК екрану телевізора Соні та подальшим налаштуванням, зображення та звук відмінної якості (видно на передостанній світлині). На ремонт по заміні + нову деталь видана гарантія. На останній світлині добре видно наклеєна плівка поверх екрану, ми не знімали її, щоб замовник бачив, що матриця нова - це було його прохання. В цій же коробці відремонтований телевізор висланий замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна нового РК екрану з урахуванням демонтажу та подальшого налаштування, обійшлася замовнику 8000 грн.

✓ Причини несправності

Сучасні РК телевізори і Соні не виняток, у яких тонкі, тендітні екрани схильні до найрізноманітніших механічних впливів, що здатні назавжди вивести їх з ладу, даний приклад це відмінно підтверджує. Через удар гострим предметом на екрані дірка та інші пошкодження, відремонтувати які неможливо, відповідно потрібна дорога заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендовано при подальшій експлуатації РК телевізора під брендом Соні стежити за тим, щоб не було ніяких зіткнень з екраном, за винятком, якщо потрібно його протерти від пилу (вивчити питання, як це робити правильно)! Невиконання цих простих правил гарантовано призведе до подібного ремонту (заміни), який може виявитися не рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.