Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробито дірку на екрані телевізора Samsung UE32F6800AB, терміни заміни екрана телевізора.

Закінчення ремонту: 14.10.2019
Замовлення №: 90614
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий 3D Smart TV LED телевізор Самсунг UE32F6800 належить до модельного ряду 2013 року, він працює на базі двоядерного процесора Dual Core. За високу якість зображення несуть відповідальність ряд технологій та функцій, і насамперед потужний процесор 3D Hyper Real Engine. У набір інтерфейсів входять: AV, компонентний, SCART, RGB, 4 HDMI, 3 USB, Ethernet (RJ-45) та Wi-Fi.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі розбитий екран, замовник, знаючи, що дана модель є досить рідкісною, спочатку захотів з'ясувати терміни заміни екрана телевізора, а потім уже визначитися, виконувати ремонт чи ні. Обговоривши телефоном всі питання щодо термінів, він все ж таки вирішив виконувати заміну розбитого екрана, тому вислав телевізор у наш сервісний центр із міста Дружківка Донецької області, запакувавши його в рідне упакування.

✓ Діагностика сервісним центром

Як виявилось, екран телевізора пошкоджений досить сильно. Через сильний удар практично посередині з'явилася дірка, що світиться, від якої в різні боки пішли тріщини. Між тріщинами багато різноколірних вертикальних стовпців, з правого боку вони зосереджені досить близько, тому візуально нагадують світлу пляму. Зліва від смуг велика квадратна сіра пляма. Також залишилася видна частина заставки, яка трохи нижче роздвоюється (всі дефекти чітко помітні на світлині №3). Оскільки для замовника важливі терміни заміни екрана телевізора, негайно розпочали роботу.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу підібрали відповідну за всіма параметрами матрицю, яку встановили відразу після того, як було демонтовано розбиту. Після заміни нового екрану виконані тести зображення, воно відмінної якості. Звук у телевізорі є, на пульт дистанційного керування він реагує. За термінами заміни екрана телевізора вклалися в 4 дні.

✓ Загальна вартість ремонту

Враховуючи терміни заміни екрану телевізора, вартість даного ремонту разом з тестами зображення склала 4000 грн.

✓ Причини несправності

Не акуратне використання сучасного телевізора, наділеного тонким екраном, призводить до таких наслідків, як у цьому випадку. Сильний удар по матриці повністю вивів її з ладу, оскільки з такими механічними пошкодженнями перегляд не можливий, відповідно потрібна її заміна, терміни якої можуть бути різні, все залежить від того, як швидко вдасться замовити та купити панель, що підходить для заміни.

✓ Рекомендації сервісного центру

Цього разу ми змогли вкластися за термінами заміни екрана телевізора, що тепер повністю у робочому стані. Замовник попереджений про те, що якщо і надалі поводитися з телевізором подібним чином, цілком можливо, що ремонт по заміні розбитого екрана взагалі буде неможливим, тим більше, що модель телевізора досить рідкісна.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.