Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробита матриця та тріщини в телевізорі Samsung UE49KS7500, заміна матриці на вигнутому телевізорі.

Закінчення ремонту: 02.03.2020
Замовлення №: 00071
✓ Пристрій, виробник, модель

Стильний РК телевізор Самсунг UE49KS7500, зібраний у листопаді 2016 року, з функцією Smart TV (ОС Tizen). У нього вигнута 49-дюймова матриця з 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Ця модель працює під керуванням процесора Quad Core, у ній використовується низка інноваційних технологій, завдяки яким покращується якість зображення. Це - Auto Depth Enhancer, UHD Dimming, Precision Black та Samsung Ultra Black. За допомогою сервісу Smart Hub гарантується швидкий доступ до контенту, а за допомогою Samsung Smart View користувач зможе легко перенести всю інформацію або керувати телевізором за допомогою гаджетів. У телевізора 4 роз'єми HDMI, 3 USB та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Харків надійшов телевізор із вигнутою матрицею, на якій механічні пошкодження. Телефоном замовник повідомив, що коли сталася проблема він відразу почав шукати майстерню, в якій могла б бути виконана заміна матриці на вигнутому телевізорі, однак йому скрізь відмовляли, посилаючись на те, що знайти таку панель вкрай складно. Оскільки телевізор придбаний нещодавно та його повністю влаштовує зображення, звук та наявність функцій, користувач хоче, щоб була виконана саме заміна розбитої вигнутої матриці. Дізнавшись в інтернеті, що в нашому сервісному центрі можна виконати ремонт такої складності, замовник після уточнення всіх нюансів відправив телевізор.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор надійшов у відмінному стані (не рахуючи розбитої матриці), до нас його ще не розкривали, тому всі заводські пломби на місці. Через сильний удар у нижньому правому кутку пробито матрицю, з'явилася невелика дірка, від якої кілька невеликих кругових тріщин та ще одна довга, що проходить до верхньої рамки. Між тріщинами короткі вертикальні кольорові смуги, з іншого боку, вони довгі вздовж усієї бічної рамки. Посередині над нижньою рамкою багато світлих квадратів. На вигнутому екрані залишилася світитися заставка та напис "Переконайтеся, що One Connect підключений до ТБ" (всі дефекти видно на двох перших світлинах). Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в ньому використовуються такі модулі, як матриця CY-XK049FLLV3V, шлейфи матриці BN96-39821B, плата T-con E255400, плата Main Board BN41-02504, блок живлення BN44-0. В ході виконаної діагностики встановлено, що необхідна лише заміна матриці на вигнутому телевізорі, решта модулів повністю у справному стані.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед необхідно було замовити та купити ідентичну вигнуту матрицю, що вдалося зробити завдяки налагодженим зв'язкам з постачальниками. Тільки після її отримання було демонтовано розбиту панель (див. світлини №3 та 4), а на її місце встановлено нову оригінальну CY-XK049FLL V3V. Усі роботи із заміни матриці на вигнутому телевізорі виконувались досвідченими телемайстрами, на рахунку яких десятки подібних ремонтів. Згодом виконано всі необхідні налаштування. На останній світлині відремонтований телевізор. Він упакований у ту саму коробку та виправлений замовнику. На ремонт + нову матрицю видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За вигнуту матрицю, демонтаж розбитої та встановлення нової + налаштування клієнт заплатив 10000 грн.

✓ Причини несправності

Необережне, неакуратне використання сучасного телевізора, у якого вигнута, великої діагоналі матриця, призвело до того, що на ній з'явилися механічні пошкодження у вигляді дірки, тріщин та кольорових вертикальних смуг. Оскільки відремонтувати цю деталь неможливо через її конструктивні особливості, знадобилася складна та дорога заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику дано низку корисних порад та рекомендацій щодо подальшої експлуатації цього сучасного телевізора, у якого головною відмінністю є вигнута матриця. Уникати будь-яких контактів з новим екраном!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.