Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробита матриця, дірка, що світиться в Sony KDL32W653A, необхідність заміни матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 10.10.2019
Замовлення №: 90672
✓ Пристрій, виробник, модель

32" (81 см) РК телевізор Соні KDL-32W653A, зібраний в Малайзії в 2013 році, наділений такими технологіями, як Edge LED, Full HD (1080p), X-Reality PRO, Motionflow XR 200 Гц, а також бездротовим дзеркальним відображенням матриці. Головною перевагою моделі є наявність функції Smart TV, Wi-Fi модуля, а також таких роз'ємів, як HDMI, USB, Ethernet (RJ-45 та інші).

✓ Заявлена несправність замовником

Виникла необхідність заміни матриці телевізора, де з необережності з'явилися механічні дефекти. Зі слів замовника по матриці був досить сильний удар, після якого зображення миттєво зникло. Разом із телевізором, який надіслали з м. Одеса та запакований в оригінальну коробку, клієнт поклав блок живлення.

✓ Діагностика сервісним центром

При початковому огляді з'ясувалося, що у телевізорі немає верхньої та бокових кришок (див. світлину №4). На матриці через сильний удар утворився досить великого розміру скол, що світиться (добре видно на світлині №3). Тут багато тріщин, деякі досить довгі, тут же утворилися сірі плями. Такі дефекти дуже нагадують квітку. Ще один удар, але меншої сили припав у верхній лівий кут, де теж з'явилися тріщини. У правому нижньому кутку кольорова розмита пляма та вертикальні різнокольорові смуги (див. світлину №1). Ще є кілька горизонтальних смуг, одна з яких вздовж усієї нижньої рамки. З такими проблемами необхідність заміни матриці телевізора є неминучою.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед виникла потреба замовити та купити нову матрицю для заміни розбитої. Після її отримання телемайстри демонтували розбиту панель, потім встановили нову, після чого виконали всі необхідні налаштування. Також поставили кришку там, де ТБ та HDMI роз'єми, оскільки без неї плата Main Board бовтається та може призвести до мікротріщин на ній. На останній світлині добре видно, що після результативної заміни зображення на екрані відмінної якості. На новий екран та ремонт, який полягав у необхідності його заміни, замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Демонтаж розбитої панелі, встановлення нової з необхідністю подальших налаштувань, встановлення кришки коштували 4200 грн.

✓ Причини несправності

Для появи на матриці сучасного телевізора таких дефектів, як у цьому випадку, причина очевидна – сильний удар по ній якимсь предметом. Вона максимально вразлива до будь-яких механічних впливів, оскільки є тонкою та крихкою, результат на «обличчя», виникла необхідність у дорогому ремонті телевізора по заміні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути необхідності заміни матриці телевізора надалі, рекомендовано використовувати його, виконуючи всі інструкції щодо його експлуатації. А саме, поводитися з екраном дбайливо та акуратно, не допускати по ньому ударів, сильних натискань, контакту з рідиною та інші механічні дії. Інакше знову виникне потреба у дорогій заміні. Оскільки під час виконання ремонту ми поставили відсутню кришку, там де TV та HDMI роз'єми, решта кришки, що бракують, рекомендовано прикрутити самостійно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.