Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Працює кілька хвилин та відключається автомагнітола Clarion DXZ-376MP, ремонт автомагнітол Clarion.

Закінчення ремонту: 05.10.2019
Замовлення №: 90642
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомагнітола Кларіон DXZ-376MP (Clarion) в установче місце 1 DIN, наділена монохромним дисплеєм, її максимальна потужність становить 50 Вт на кожен із 4-х каналів. Модель доповнена CD-програвачем, еквалайзером, цифровим тюнером, а також аудіовиходом PreAmp на сабвуфер. Автомагнітола підтримує формати CD та CD-RW.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди виконуємо ремонт автомагнітол Clarion, ця модель прийнята в роботу. Ремонт потрібен з тієї причини, що автомагнітола працює кілька хвилин та вимикається. Зі слів замовника, час роботи залежить від їзди, але й під час зупинки автомобіля вона може не працювати більш як 20 хвилин. Разом з автомагнітолою користувач приніс до сервісного центру пульт дистанційного керування та колодку підключення разом із проводами.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан автомагнітоли Clarion дуже добрий (видно на світлині №1), раніше вона ще не розкривалася та її ремонт не виконувався. Після того, як її розібрали, з'ясували, що в ній використовується мікросхема BA5830FM, а причина несправності полягає в модулі живлення, що вийшов з ладу, тому ремонт автомагнітол Clarion буде спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили працездатність модуля живлення, для чого довелося перепаяти різні деталі, включаючи діоди, резистори та конденсатори. Виконали пропаювання плати в районі роз'єму живлення та виходів (див. світлину №4). Після виконаного ремонту автомагнітол Clarion заявлену несправність вдалося повністю усунути. Однак замовника повідомлено про те, що не завантажується диск - зламана шестерня механізму завантаження, однак проблема в тому, що її немає у продажу.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля живлення з перепаюванням деталей, відновленням плати в районі роз'єму живлення та виходів коштували 700 грн.

✓ Причини несправності

Така несправність, як у цьому випадку, коли автомагнітола від популярного виробника Clarion постійно відключалася під час їзди, працюючи всього кілька хвилин, була через те, що з ладу вийшов модуль живлення, ремонт якого повністю розв'язав цю проблему.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику дано ряд корисних порад щодо подальшої експлуатації автомагнітоли Clarion, одна з них стосувалася того, що під час їзди уникати поганих доріг з ямами та вибоїнами. Також рекомендовано не користуватися дисками, вони не будуть завантажуватися через те, що зламана шестерня механізму завантаження. Оскільки модель вже досить застаріла, виникнення таких несправностей цілком прогнозоване.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.