Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Працює 5 хвилин Luxeon EWR-10000, ремонт напівпровідникових стабілізаторів напруги.

Закінчення ремонту: 31.12.2019
Замовлення №: 90856
✓ Пристрій, виробник, модель

Напівпровідниковий однофазний стабілізатор напруги симісторного типу Люксеон EWR-10000 з потужністю 10 кВА, має міцний металевий корпус та досить компактні габарити. Модель із вхідною напругою 90-270В 50Гц, 15 ступенями стабілізації та точністю 140-270 (±4%), при вході 90-140 (±7%). Цей стабілізатор має цифровий дисплей, на якому видно вхідну/вихідну напругу, режим роботи, стан захисту.

✓ Заявлена несправність замовником

Стабілізатор напруги надійшов у сервісний центр із проблемою - працює хвилин 5 та видає помилку, потім перезавантажується та може самостійно запрацювати, потім знову помилка і так повторюється за циклом. Зі  слів замовника це перша несправність, тому раніше ремонт напівпровідникових стабілізаторів напруги ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Прилад надійшов у хорошому стані, на світлинах №1 та 2 видно, що його корпус чистий, акуратний, без подряпин, потертостей та інших механічних пошкоджень. Щоб точно визначити несправність та надалі виконати ремонт напівпровідникових стабілізаторів напруги, знадобилася діагностика, для чого його повністю розібрали. Вона показала, що з ладу вийшла плата управління (див. світлину №5), де погоріли деякі деталі.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконаний ремонт плати управління, що вийшла з ладу, для чого довелося перепаяти такі деталі, як діод, резистор та кілька електролітичних конденсаторів. Після ремонту напівпровідникових стабілізаторів напруги помилки на екрані більше не висвічуються, пристрій самостійно не перезавантажується. Прогнаний ЛАТРом від 130 до 250 В. На цей ремонт клієнт отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення плати управління з заміною деталей у напівпровідниковому стабілізаторі коштувало 1000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення вищеописаної несправності та як результат ремонту, можливо стало те, що під час роботи стабілізатора напруги часто пропадала вхідна напруга мережі (погано закрутили клеми вхідних кабелів, відходила вхідна мережа).

✓ Рекомендації сервісного центру

На першій світлині добре видно, що після ремонту цей стабілізатор напруги повністю в робочому стані, замість помилки на екрані висвічується потрібна інформація. Щоб уникнути подібних проблем надалі, замовнику рекомендовано прилад не перевантажувати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.