Постійно блимає підсвітка на екрані телевізора LG 42LB572V, ремонт живлення підсвітки телевізора.

Замовлення №: 
00125
✓ Пристрій, виробник, модель: 

ЛДЖ 42LB572V (LG) – це широкоформатний 42-дюймовий РК телевізор із LED підсвіткою, що увійшов до лінійки 2014 року. Модель з функцією Smart TV та вбудованим Wi-Fi модулем. Завдяки кутам огляду 178 градусів (як по вертикалі, так і по горизонталі), яскравості кд/м2 та контрастності 1000:1 забезпечується ідеальна якість зображення. У ролі акустичної системи представлені два стереодинаміки по 10 Ватт кожен та технологія об'ємного звучання Dolby Digital. Цей телевізор має підтримку повноцінного WEB браузера та програму для спілкування Skype.

✓ Заявлена несправність замовником: 

До нашої сервісної майстерні надійшов телевізор зі скаргою на те, що постійно блимає підсвітка. За словами замовника, спочатку блимало тільки іноді, але можна було дивитись ТВ, проте останнім часом блимає постійно й вже взагалі не видно зображення. Від нього також дізналися, що телевізор придбали 6 років тому та експлуатували із заводськими налаштуваннями, які повністю влаштовували. Дані фактори вказують на те, що потрібен ремонт живлення підсвітки телевізора, тому потрібно провести діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Коли у сервісному центрі ввімкнули телевізор, блимала підсвітка екрана. Його розібрали та з'ясували, що підсвітка даної моделі налічує 32 світлодіоди, які розташовані на 8 планках (по 4 світлодіоди на кожній). У ході виконаної діагностики з'ясували, що потрібен ремонт живлення підсвітки телевізора. Це пов'язано з тим, що з ладу вийшла плата живлення та підсвітки екрана, несправні ланцюги підсвітки.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для результативного ремонту живлення підсвітки телевізора на платі живлення та підсвітки екрана перепаяно багато несправних радіодеталей. До них входять діоди, резистори, електролітичні конденсатори. Також відновлено несправні ланцюги підсвітки (див. фото №4 та 5). На першому фото видно, що ремонт живлення підсвітки телевізора був максимально результативним, оскільки зображення на екрані з'явилося, воно яскраве, чітке та контрастне. Підсвітка більше не блимає, вона рівномірна по всьому периметру екрана. Також телемайстер виконав у телевізорі найкращі налаштування зображення. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт з відновлення плати живлення та підсвітки екрана, ланцюгів підсвітки обійшовся замовнику 1200 грн.

✓ Причини несправності: 

У такій ситуації для виконання ремонту живлення підсвітки телевізора були всі підстави, оскільки з ладу вийшла плата живлення та підсвітки екрана, несправними виявилися ланцюги підсвітки.Через це у телевізорі постійно блимала підсвітка, зображення при цьому взагалі не було видно, відповідно перегляд став неможливим.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Коли замовник прийшов забирати телевізор після ремонту, йому надали деякі корисні поради щодо подальшої експлуатації. Насамперед рекомендовано дивитися телевізор з тими налаштуваннями, які зробили в сервісному центрі!

ремонт підсвітки телевізора LG 42LB572V
ремонт підсвітки телевізора LG 42LB572V
ремонт підсвітки телевізора LG 42LB572V
ремонт підсвітки телевізора LG 42LB572V
ремонт підсвітки телевізора LG 42LB572V

Коментувати