Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пошкоджено матрицю у телевізорі Samsung UE40K5500BU, замінити розбитий екран у телевізорі.

Закінчення ремонту: 28.12.2019
Замовлення №: 90746
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий LED телевізор Самсунг UE40K5500 BU, зібраний у 2017 році, наділений функцією Smart TV (ОС Tizen) та бездротовим модулем Wi-Fi. Модель з відмінним асортиментом портів та роз'ємів, включаючи 3 HDMI, LAN, композитний (вхід), компонентний (вхід), S/PDIF, 2 USB 2.0, CI+. У телевізорі використовується аудіосистема, що складається із двох динаміків, загальною потужністю 20 Вт. Модель сумісна із кріпленням VESA 200х200.

✓ Заявлена несправність замовником

Після механічного впливу необхідно замінити розбитий екран у телевізорі, де багато різних дефектів. З такою несправністю телевізор надійшов до нашого сервісного центру. На прийманні замовник розповів, що телевізор з моменту придбання пропрацював не повних два роки, жодних претензій щодо якості зображення та звуку ніколи не виникало, тому не готовий купувати новий телевізор. Через витівки дітей телевізор із розбитим екраном, тому повністю вийшов з ладу та тепер потрібний його ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром

Оскільки ми точно знаємо, як замінити розбитий екран у телевізорі, він прийнятий у роботу. Початковий огляд показав, що по екрану був удар, внаслідок чого на ньому довга глибока тріщина. Вгору від тріщини з'явилися вертикальні кольорові смуги, біля правої бічної рамки біла пляма невизначеної форми, а також плями світло-фіолетового кольору. Під тріщиною залишилася світитись частина заставки. Решта екрана темного кольору. Усі ці механічні пошкодження можна розглянути на перших трьох світлинах. Після проведеної діагностики ухвалено рішення виконувати заміну екрана.

✓ Ремонт сервісним центром

Замовили та купили новий екран, який за характеристиками повністю підходить для цього телевізора. Після його отримання було демонтовано розбиту панель, а на її місце встановлено нову. Нам вдалося замінити розбитий LED екран у телевізорі, на світлині №5 добре видно, що після всіх налаштувань зображення чудової якості. Звук є, на пульт дистанційного керування телевізор реагує, керування з панелі теж є. Замовнику видано гарантію на нову деталь, а також на виконаний ремонт.

✓ Загальна вартість ремонту

Замінити в телевізорі розбитий екран із наступними налаштуваннями коштувало замовнику 7300 грн.

✓ Причини несправності

Проблема, з якою зіткнувся замовник, коли через витівки дітей доводиться виконувати складний та дорогий ремонт, а саме міняти в телевізорі екран є досить поширеною. Це пов'язано з тим, що конструкція матриці сучасного телевізора дуже тонка, а тому максимально вразлива до різних механічних впливів, особливо ударів або падінь.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як нам вдалося ефективно замінити екран, який виявився розбитим, цей телевізор повністю в робочому стані. Щоб він надалі міг радувати якісною роботою, його необхідно правильно експлуатувати, а саме, уникати будь-яких контактів з екраном, який легко пошкодити. Рекомендовано пояснити усі ці нюанси дітям. Також замовника повідомлено про те, що дана модель телевізора з особливістю корпусу, який тонкий та кришка на защіпках. У разі виникнення подібної проблеми при черговому розбиранні можуть зламатися защіпки.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.