ЛоджикПовер LPT-W-10000RD (LogicPower) – це однофазний стабілізатор напруги релейного типу з можливістю встановлення як на стіні, так і на підставці. Пристрій із вбудованим цифровим дисплеєм, на якому показана вхідна та вихідна напруга. Максимальна активна потужність стабілізатора 7000 Вт, а робочий діапазон електроживлення на вхід становить 140-260 В. Для підключення передбачено 2 розетки, є вбудована система захисту від стрибків електромережі та короткого замикання.
Стабілізатор напруги надійшов у майстерню з проблемою – спочатку писав помилку на індикаторі, потім перестав включатись повністю. Замовник попросив, щоб було здійснено ремонт стабілізаторів LogicPower, а також повідомив, що це перша несправність, тому раніше він за допомогою не звертався. Він не знає, що спричинило виникнення несправності, з його слів стабілізатор експлуатується коректно з виконанням усіх правил.
Цей стабілізатор напруги від популярного виробника LogicPower у відмінному стані, про що можна судити з першої світлини. Після його розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що ремонт стабілізаторів LogicPower неминучий, оскільки з ладу вийшли силові ланцюги, несправна плата живлення та управління.
Для відновлення модулів, що вийшли з ладу, були перепаяні деякі деталі, такі як, кілька конденсаторів, діоди та один резистор. Також виконано зачистку контактів реле (добре видно на світлинах №3 та 4). Після такого ремонту стабілізаторів LogicPower він увімкнувся, помилка на індикаторі зникла (див. останню світлину). Щоб перевірити працездатність після ремонту прогнано регульованим автотрансформатором від 140 до 250 В. Замовнику видано гарантію.
Відновлення у стабілізаторі силових ланцюгів, ремонт плат живлення та управління обійшлося замовнику 700 грн.
У цьому випадку стабілізатор напруги від компанії LogicPower перестав працювати через те, що з ладу одночасно вийшло кілька модулів. Це могло бути спровоковано різними факторами, включаючи постійні навантаження, які негативно впливають на роботу приладу.
Після результативного ремонту замовнику рекомендовано намагатись стабілізатор напруги не перевантажувати! Інакше кажучи, тривале навантаження не має перевищувати заявлену норму! Це пов'язано з тим, що підгоряють та залипають контакти реле, що зрештою виводить його з ладу.
Коментувати