Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Помилка на індикаторі, потім не вмикався LogicPower LPT-W-10000RD, ремонт стабілізаторів LogicPower.

Закінчення ремонту: 21.12.2019
Замовлення №: 90842
✓ Пристрій, виробник, модель

ЛоджикПовер LPT-W-10000RD (LogicPower) – це однофазний стабілізатор напруги релейного типу з можливістю встановлення як на стіні, так і на підставці. Пристрій із вбудованим цифровим дисплеєм, на якому показана вхідна та вихідна напруга. Максимальна активна потужність стабілізатора 7000 Вт, а робочий діапазон електроживлення на вхід становить 140-260 В. Для підключення передбачено 2 розетки, є вбудована система захисту від стрибків електромережі та короткого замикання.

✓ Заявлена несправність замовником

Стабілізатор напруги надійшов у майстерню з проблемою – спочатку писав помилку на індикаторі, потім перестав включатись повністю. Замовник попросив, щоб було здійснено ремонт стабілізаторів LogicPower, а також повідомив, що це перша несправність, тому раніше він за допомогою не звертався. Він не знає, що спричинило виникнення несправності, з його слів стабілізатор експлуатується коректно з виконанням усіх правил.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей стабілізатор напруги від популярного виробника LogicPower у відмінному стані, про що можна судити з першої світлини. Після його розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що ремонт стабілізаторів LogicPower неминучий, оскільки з ладу вийшли силові ланцюги, несправна плата живлення та управління.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модулів, що вийшли з ладу, були перепаяні деякі деталі, такі як, кілька конденсаторів, діоди та один резистор. Також виконано зачистку контактів реле (добре видно на світлинах №3 та 4). Після такого ремонту стабілізаторів LogicPower він увімкнувся, помилка на індикаторі зникла (див. останню світлину). Щоб перевірити працездатність після ремонту прогнано регульованим автотрансформатором від 140 до 250 В. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення у стабілізаторі силових ланцюгів, ремонт плат живлення та управління обійшлося замовнику 700 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку стабілізатор напруги від компанії LogicPower перестав працювати через те, що з ладу одночасно вийшло кілька модулів. Це могло бути спровоковано різними факторами, включаючи постійні навантаження, які негативно впливають на роботу приладу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано намагатись стабілізатор напруги не перевантажувати! Інакше кажучи, тривале навантаження не має перевищувати заявлену норму! Це пов'язано з тим, що підгоряють та залипають контакти реле, що зрештою виводить його з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.