Погано видно зображення в телевізорі LG 32LM340T, екран темного кольору, ремонт підсвітки телевізорів.

Замовлення №: 
90330
✓ Пристрій, виробник, модель: 

3D телевізор ЛГ 32LM340T наділений 32-дюймовою LED підсвіткою, процесором зображення Triple XD Engine та системою об'ємного звуку Infinite Surround, що складається з двох динаміків по 5 Вт кожен. Телевізор, який увійшов до лінійки 2012 року має такий набір роз'ємів: два HDMI, RF вхід, АВ вхід, VGA, USB і ін..

✓ Заявлена несправність замовником: 

Швидше за все потрібно ремонт підсвітки телевізорів, оскільки, зі слів замовника на екрані погано видно зображення, він темного кольору. Рух фігур можна побачити тільки тоді, коли на екран направити яскравий промінь світла. Також дізналися, що це перша несправність телевізора, раніше ремонт пристрою не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Щоб переконатися чи потрібно ремонт підсвітки телевізорів, його повністю розібрали та дізналися, що в даній моделі використовується матриця LC320DXN (SE) (U3), блок живлення BN44-00493B та ін. Діставшись до підсвітки та використовуючи спеціальний прилад, телемайстер протестував всі SMD LED світлодіоди і з'ясував, що в лампі матриці, на якій знаходяться планки зі світлодіодами - 4 перегоріли, відповідно для ремонту підсвітки телевізорів є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Враховуючи попередню діагностику, були перепаяні LED3V світлодіоди (4 штуки), відновлено живлення підсвітки. В результаті зображення з'явилося, підсвітка по всьому екрану максимально рівномірна (добре видно на фото № 4).

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт, який складався із заміни світлодіодів і на який видана гарантія, коштував клієнту 1500 грн.

✓ Причини несправності: 

Багаторічний досвід роботи з сучасними телевізорами показує, що LED діоди виходять з ладу, найчастіше, через дві причини. Перша - коли фірма-виробник навмисно робить так, що світлодіоди працювали на своїх максимальних параметрах, а це  призводить до швидкого вигорання. Друге - використання телевізора користувачем на максимальній яскравості, що також негативно впливає на підсвітку.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Якщо використовувати телевізор не на максимальній яскравості (зменшити її в настройках), це дозволить продовжити якісну роботу LED підсвітки у майбутньому. Такі рекомендації надали замовнику після виконаного ремонту.

ремонт підсвітки телевізора LG 32LM340T
ремонт подсветки телевизора LG 32LM340T
ремонт подсветки телевизора LG 32LM340T
ремонт подсветки телевизора LG 32LM340T

Коментувати