Погано працює, через раз включається UPS APC Back-UPS ES 525VA, ремонт безперебійника.

Замовлення №: 
90294
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Лінійно-інтерактивний настільний UPS (безперебійник) АПЦ Back-UPS ES 525VA гарантує захист домашніх ПК з використанням акумуляторів. Пристрій з діапазоном вхідної напруги при роботі від мережі 160-280 В, часом роботи при половинному навантаженні 15.6 хвилин.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей безперебійник доставлений в наш сервісний центр з селища міського типу Богородчани Івано-Франківської області з проблемою - працює, але включається через раз. З цієї причини потрібен ремонт безперебійника. Оскільки це перша його поломка, до нас його не розкривали, відповідно ремонт не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром: 

ДБЖ надійшов у хорошому стані, проте на корпусі багато подряпин (світлина №1). Його розібрали та з'ясували, що в даній моделі використовується реле 845HN-1C, трансформатор 460-0102C-Z, при цьому з ладу вийшла плата управління, не працює мікрокнопка, відповідно ремонт безперебійника повинен виконуватися в даних модулях.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю, виконана пропайка монтажу плати управління, перепаяли деякі деталі. Також замінили мікрокнопку. Для виконання ремонту (line-interactive) безперебцйника використовували спеціальне оснащення. На цей результативний ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт з гарантією коштував для користувача 360 грн.

✓ Причини несправності: 

Швидше за все вищеописана несправність виникла через неправильне використання користувачем цього джерела безперебійного живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після установки нового АКБ - його необхідно зарядити (дати безперебійнику попрацювати від мережі хоча б кілька годин), інакше може не витримувати навантаження, а саме, занижувати напругу, відключатися. Такі рекомендації були надані користувачу після ремонту. Замовник обізнаний про те, що комп'ютер з монітором зможе працювати при живленні від АКБ.

ремонт UPS APC Back-UPS ES 525VA
ремонт UPS APC Back-UPS ES 525VA
ремонт UPS APC Back-UPS ES 525VA

Коментувати