Після залиття кілька тонких смуг в Samsung UE48JU6430, ремонт РК матриці телевізора.

Замовлення №: 
90434
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Smart РК телевізор Самсунг UE48JU6430 з 48-дюймовою матрицею та 4К роздільною здатністю. Дана модель, яка увійшла в лінійку 2015 року, доповнена функцією Samsung Easy Sharing, завдяки якій можна легко обмінюватися контентом між РК телевізором та мобільним пристроєм. Наявність HDMI роз'ємів перетворюють телевізор в повноцінний домашній центр розваг. Через ці роз'єми можна підключити будь-яке джерело відеосигналу та переглядати на великій матриці улюблений контент, включаючи фото, відео.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор прислали в наш сервісний центр з м. Краматорськ, з проблемою - після залиття водою на матриці з'явилися кілька тонких смуг. З такою несправністю імовірно буде потрібен ремонт РК матриці телевізора, який як правило, складний та дорогий. З розповіді замовника, несправність з'явилася після того, як екран помили мокрою губкою. Після цього на екрані проявилися вертикальні смуги, які дуже сильно заважають перегляду.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Раніше телевізор ще не відкривався, ремонт не виконувався, він в дуже хорошому стані. На матриці видно вертикальні смуги - ближче до правої бічної рамки три тонкі смуги та ще одна ледве помітна, трохи лівіше - дві досить товсті смуги і ще лівіше - одна яскраво виражена смуга та поряд з нею ледь помітна (можна побачити на світлинах №1 і 2 ). Після того, як викрутили спеціальні шурупи та підняли задню кришку, стала можливою первинна діагностика, яка повністю підтвердила припущення, що ремонт РК матриці телевізора неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для ремонту РК матриці телевізора знадобилася заміна деяких її компонентів, включаючи драйвер та шлейфи в кількості 2 штук. Такий ремонт, на який видана гарантія, зажадав не тільки великого досвіду телемайстрів, які його виконували, але також наявність спеціального обладнання. В результаті смуги на РК матриці зникли, зображення відмінної якості (див. світлину №4).

✓ Загальна вартість ремонту: 

За такої складності ремонт з заміною багатьох компонентів матриці замовник заплатив 4400 грн.

✓ Причини несправності: 

Виходячи з практики сучасні РК телевізори схильні до появи такої несправності, як вертикальні смуги на матриці. Поява тонких, вертикальних смуг - це факт того, що з телевізором поводилися неправильно. Наприклад, як в даному випадку, екран помили мокрою губкою, чого робити категорично не можна. В результаті рідина затекла під матрицю та вивела з ладу деякі її компоненти, включаючи шлейфи. Саме це і призвело до складного та дорогого ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовнику рекомендовано поводитися з телевізором правильно, не допускати в подальшому різного роду механічні дії на нього, і в першу чергу це стосується того, щоб ніяка рідина не потрапляла на РК матрицю та під неї.

ремонт РК матриці телевізора Samsung UE48JU6430
ремонт РК матриці телевізора Samsung UE48JU6430
ремонт РК матриці телевізора Samsung UE48JU6430
ремонт РК матриці телевізора Samsung UE48JU6430

Коментувати