Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після залиття кілька тонких смуг в Samsung UE48JU6430, ремонт РК матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 16.07.2019
Замовлення №: 90434
✓ Пристрій, виробник, модель

Smart РК телевізор Самсунг UE48JU6430 з 48-дюймовою матрицею та 4К роздільною здатністю. Дана модель, яка увійшла в лінійку 2015 року, доповнена функцією Samsung Easy Sharing, завдяки якій можна легко обмінюватися контентом між РК телевізором та мобільним пристроєм. Наявність HDMI роз'ємів перетворюють телевізор в повноцінний домашній центр розваг. Через ці роз'єми можна підключити будь-яке джерело відеосигналу та переглядати на великій матриці улюблений контент, включаючи фото, відео.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор прислали в наш сервісний центр з м. Краматорськ, з проблемою - після залиття водою на матриці з'явилися кілька тонких смуг. З такою несправністю імовірно буде потрібен ремонт РК матриці телевізора, який як правило, складний та дорогий. З розповіді замовника, несправність з'явилася після того, як екран помили мокрою губкою. Після цього на екрані проявилися вертикальні смуги, які дуже сильно заважають перегляду.

✓ Діагностика сервісним центром

Раніше телевізор ще не відкривався, ремонт не виконувався, він в дуже хорошому стані. На матриці видно вертикальні смуги - ближче до правої бічної рамки три тонкі смуги та ще одна ледве помітна, трохи лівіше - дві досить товсті смуги і ще лівіше - одна яскраво виражена смуга та поряд з нею ледь помітна (можна побачити на світлинах №1 і 2 ). Після того, як викрутили спеціальні шурупи та підняли задню кришку, стала можливою первинна діагностика, яка повністю підтвердила припущення, що ремонт РК матриці телевізора неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту РК матриці телевізора знадобилася заміна деяких її компонентів, включаючи драйвер та шлейфи в кількості 2 штук. Такий ремонт, на який видана гарантія, зажадав не тільки великого досвіду телемайстрів, які його виконували, але також наявність спеціального обладнання. В результаті смуги на РК матриці зникли, зображення відмінної якості (див. світлину №4).

✓ Загальна вартість ремонту

За такої складності ремонт з заміною багатьох компонентів матриці замовник заплатив 4400 грн.

✓ Причини несправності

Виходячи з практики сучасні РК телевізори схильні до появи такої несправності, як вертикальні смуги на матриці. Поява тонких, вертикальних смуг - це факт того, що з телевізором поводилися неправильно. Наприклад, як в даному випадку, екран помили мокрою губкою, чого робити категорично не можна. В результаті рідина затекла під матрицю та вивела з ладу деякі її компоненти, включаючи шлейфи. Саме це і призвело до складного та дорогого ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику рекомендовано поводитися з телевізором правильно, не допускати в подальшому різного роду механічні дії на нього, і в першу чергу це стосується того, щоб ніяка рідина не потрапляла на РК матрицю та під неї.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.