Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після великої напруги на вхід помилка в Phantom VS-724, ремонт стабілізаторів напруги Phantom.

Закінчення ремонту: 25.03.2020
Замовлення №: 00083
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний стабілізатор напруги симісторного типу Фантом VS-724 (Phantom) з потужністю 8 кВт, нижнім порогом стабілізації робочої напруги 135 В та верхнім порогом - 240 В. Модель з робочою частотою 50 Гц, точністю стабілізації 1% та пасивним охолодженням. Пристрій має металевий корпус, автоматичний перехід у режим транзит при перегріві або можливе пошкодження стабілізатора. Пристрій призначений для забезпечення максимально якісної електроенергії електричних побутових та промислових приладів у діапазоні потужностей від 0,6 до 30кВт.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Одеса до нашої майстерні надійшов несправний стабілізатор напруги. Телефоном замовник повідомив, що через велику напругу на вході висвічується помилка. Також дізналися, що прилад придбано у 2009 році й за весь час експлуатації зламався вперше, тому він ще не розкривався. Ми завжди виконуємо ремонт стабілізаторів напруги Phantom і цей випадок не виняток. Як виявилося, стабілізатор не включає навантаження, помилка FUS (перегорання запобіжника).

✓ Діагностика сервісним центром

На першому фото видно, що зовні цей прилад має добрий вигляд, чистий корпус білого кольору, на якому немає видимих механічних пошкоджень. Перш ніж виконувати ремонт стабілізаторів напруги Phantom будь-якої складності необхідно точно встановити, що стало причиною виникнення несправності. Для цих цілей передбачено діагностику, для чого пристрій повністю розібрали. Як виявилося, за 11 років експлуатації всередині зібралася неприпустима кількість пилу, павутини та комах (добре видно на світлинах №3 та 4). Виконана діагностика показала, що проблема є досить серйозною, тому ремонт буде непростим. Це пов'язано з тим, що з ладу вийшов модуль стабілізації, потрібно перепрошивка процесора управління, відновлення працездатності коректора коефіцієнта потужності.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали ремонт модуля стабілізації, перепаяли багато деталей, які вийшли з ладу. Це – діоди, резистори, кілька конденсаторів з різними маркуваннями. Також перепрошили процесор управління, відремонтували коректор коефіцієнта потужності, почистили прилад від павутиння та комах. Після такого ремонту стабілізаторів напруги Phantom навантаження вмикається. На останній світлині видно, що навантаження на виході 220 В, а на вході завищена - 244 В. Це означає, що стабілізатор, як і належить, стабілізує напругу. Після ремонту прилад перевірено лабораторним автотрансформатором (ЛАТРом) від 140 до 250 В, який має можливість змінювати свою вихідну напругу. Під'єднавши його на вхід стабілізатора та змінюючи вхідну напругу від 140 до 250 Вольт, на виході маємо стабільні 220 Вольт, що підтверджує світлина №5. Відремонтований стабілізатор відправлено замовнику до міста Одеса.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля стабілізації, перепрошивка процесора управління, ремонт коректора коефіцієнта потужності коштував 2000 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку несправність даного стабілізатора напруги від популярної компанії Phantom пов'язана з тим, що з ладу вийшов модуль стабілізації. Також не коректно працював процесор управління та коректор коефіцієнта потужності, яким також знадобився ремонт. Поряд з цим протягом 11 років експлуатації стабілізатора напруги не проводилася профілактика. В результаті всередині приладу зібралося багато пилу, павутиння, комахи, що також негативно позначилося на його роботі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як нам вдалося виконати ремонт даного стабілізатора напруги, замовнику телефоном надали корисні поради та рекомендації щодо подальшої його експлуатації. Насамперед вони стосувалися того, щоб пристрій не перевантажувати! По-друге, не допускати, щоб усередині пристрою збирався пил, бруд, павутиння та комахи, проводячи для цього своєчасну профілактику!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.