Після удару розбитий екран у телевізорі LG 43UU640C, поміняти екран у телевізорі LG.

Замовлення №: 
90615
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Сучасний 43-дюймовий (109 см) LED телевізор ЛГ 43UU640C (LG), зібраний у 2018 році, наділений роздільною здатністю 4К Ultra HD (3840x2160 пікселів) та широким кутом огляду 178`. У ньому використовується потужний процесор Quad core, є функція Smart TV та бездротовий модуль Wi-Fi. Модель із 3 роз'ємами HDMI, USB, RS-232, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11ac та іншими.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У телевізорі від відомого та популярного виробника LG сильно пошкоджений екран, на ньому внаслідок сильного удару з'явилися механічні пошкодження. У такій ситуації можна лише поміняти екран у телевізорі LG, на що замовник дав свою згоду. ТБ доставили в сервісний центр в коробці без нічого.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Як виявилося, удар припав у нижній лівий кут і тут утворився скол та кругла пляма чорного кольору (добре видно на світлинах №1, 2 та 3). Візуально екран ніби розділений на дві частини - права, чорного кольору, а ліва світла, де чітко видно вертикальні та горизонтальні смуги та темного кольору стовпці. Лівіше логотипу LG невелика кругла зелена пляма. З такими механічними пошкодженнями єдине, що можна зробити, то це поміняти екран у телевізорі LG.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми змогли замовити нову матрицю, після чого правильно демонтувати розбиту та поміняти LED екран у РК телевізорі LG. Зробили також всі необхідні налаштування зображення. Після того, як змінили панель, зображення на екрані відмінної якості, звук також є, на дистанційне керування телевізор LG реагує.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Поміняти новий екран у телевізорі від компанії LG з наступними налаштуваннями коштувало 7400 грн.

✓ Причини несправності: 

Коли по екрану сучасних телевізорів, у тому числі LG, трапляються якісь механічні впливи, і не важливо, чи це буде сильний удар, падіння або щось інше, це гарантовано призводить до негативних наслідків. Оскільки екрани з подряпинами, тріщинами, сколами, дірками, смугами, відновленню не підлягають, відповідно потрібен дорогий ремонт, коли потрібно їх поміняти. Цей приклад це добре підтверджує.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб надалі не виникало подібних проблем та не довелося знову поміняти нову матрицю, замовнику рекомендовано уникати будь-якого контакту з екраном телевізора, за винятком правильного протирання пилу.

заміна матриці у телевізорі LG 43UU640C
заміна матриці у телевізорі LG 43UU640C
заміна матриці у телевізорі LG 43UU640C
заміна матриці у телевізорі LG 43UU640C

Коментувати