Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після потрапляння води смуги в Samsung UE55MU6172, ремонт горизонтальних смуг на екрані телевізора.

Закінчення ремонту: 28.01.2020
Замовлення №: 90811
✓ Пристрій, виробник, модель

Samsung UE-55MU6172 – це великий, функціональний 55-дюймовий LED телевізор, зібраний у Словаччині. Модель відрізняється широкими комунікаційними можливостями, має мережний інтерфейс Ethernet, бездротові інтерфейси Wi-Fi, Bluetooth, Miracast, DLNA та WiDi. Телевізор з 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та функцією Smart TV на базі ОС Tizen. У телевізорі є три роз'єми HDMI, два USB, компонентний вхід, компонентний вихід та інші. За якість звуку відповідає акустична система із двох динаміків по 10 Вт кожен разом із технологією об'ємного звучання Dolby Digital Plus.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор у «рідній» коробці надіслали до сервісного центру із села Зимна Вода (Львівська область). Телефоном замовник повідомив, що після потрапляння води на екрані пішли плаваючі горизонтальні смуги, іноді екран може взагалі згаснути. Як показує практика, ремонт горизонтальних смуг на екрані телевізора належить до категорії складних, при цьому не в наших правилах відмовляти клієнтам, тому взялися за його виконання.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що горизонтальних плаваючих смуг на екрані досить багато. Коли матриця темного кольору, вони в основному зосереджені внизу, посередині одна тонка лінія та трохи вище ще кілька коротких пунктирних ліній (добре видно на світлині №1). На світлині №2 можна побачити, що основна частина горизонтальних смуг темнішого кольору перемістилася на середину екрана, при цьому в нижній його частині безліч тонких горизонтальних ліній, що ледве проглядаються. Щоб виконати ремонт горизонтальних смуг на екрані телевізора, його повністю розібрали та з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як блок живлення (PSU) BN44-00807F, плата T-CON ST5461D08-1-XL-2, однак з ладу вийшла матриця CY-GM055HGHV3H (планки матриці).

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту горизонтальних смуг на екрані телевізора потрібно було замовити та купити нові елементи матриці, а саме планки, які не підлягали відновленню. Для їхньої заміни телевізор повністю розбирали, від'єднали всі шлейфи (світлини №3 та №4). Після результативного ремонту всі горизонтальні смуги на екрані цього телевізора зникли, зображення відмінної якості, про що можна судити з останньої світлини. У цій же коробці, добре упакованим, телевізор відправлений замовнику. На ремонт + нові деталі видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт матриці телевізора із заміною планок, які замовляли, коштував клієнту 3600 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку причина виникнення такої складної несправності очевидна - це не правильна експлуатація сучасного телевізора з боку користувачів. А саме, екран телевізора помили надто мокрою ганчіркою, внаслідок чого вода потрапила усередину та згубно вплинула на матрицю та її елементи (в цьому випадку на планки), які повністю вийшли з ладу та знадобилася їхня заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику дано низку рекомендацій та корисних порад, як надалі поводитися з телевізором після ремонту. Вони стосувалися того, що поводитися з матрицею необхідно правильно, ні в якому разі не мити її водою, а використовувати для цього спеціально розроблені вологі серветки, які просочені спеціальним складом, що не містять абразивні речовини. Він повідомлений про те, що в спеціалізованих магазинах для догляду за телевізором можна придбати м'які серветки, виготовлені з мікрофібри, спеціальні гелі, що чистять, аерозолі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.