Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після пошкодження екрана зникло зображення в LG 49UH7707, ремонт із заміни матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 21.11.2019
Замовлення №: 90457
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор ЛГ 49UH7707, який зібраний у 2017 році, наділений 49-дюймовою (124 см) матрицею, 4K роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та функцією Smart TV (ОС webOS). Модель з бездротовим модулем Wi-Fi має широкий вибір портів та роз'ємів, включаючи AV, компонентний, три HDMI, три USB, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi 802.11ac, WiDi, Miracast. У телевізорі використовується акустика із 2 динаміків, загальною потужністю 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Новий Буг (Миколаївська область), упакованим у коробку надійшов телевізор, у якого після падіння суттєві пошкодження екрана та повністю зникло зображення. З цієї причини потрібний ремонт із заміни матриці телевізора. Телефоном від замовника дізналися, що у своєму рідному місті він не зміг знайти майстерню з ремонту телевізорів, яка могла б виконати заміну розбитої матриці.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах добре видно, що внаслідок падіння на матриці численні сколи та крапки, тріщини різної довжини, деякі з яких досить глибокі, а також сірі плями невизначеної форми, що свідчить про те, що в цих місцях відбулося відшарування матриці. Весь екран темного кольору зображення немає. У цьому випадку ремонт із заміни матриці телевізора неминучий. Після його розбирання з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як плата T-CON V16 TM240 UHD з інтегральною мікросхемою LG Display SW0876A, матриця LC490EQF(FJ)(M1), плата MAIN AV BOARD EAX66522706(1.7). У ході діагностики з'ясували, що поряд із заміною нової матриці потрібно відновлення сигнальних ланцюгів.

✓ Ремонт сервісним центром

Після демонтажу розбитої деталі встановлено нову матрицю LC490EQF (FJ)(M1), яку заздалегідь замовили та купили. Подальший ремонт полягав у відновленні сигнальних ланцюгів (див. світлину №4). Виконані всі необхідні налаштування. На останній світлині добре видно, що після ремонту із заміни матриці телевізора, він виглядає як новий, зображення на екрані відмінної якості, звук та управління з панелі є, на пульт дистанційного керування телевізор реагує. На цей ремонт та безпосередньо на нову матрицю замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт, що полягав в заміні нової матриці, відновленні сигнальних ланцюгів та налаштуванні коштував замовнику 9000 грн.

✓ Причини несправності

Коли телевізор з великою діагоналлю не якісно встановлюється на стіні та зривається на підлогу – це одна з найпоширеніших причин, коли з ладу повністю виходить матриця та без такого дорогого ремонту, як її заміна не обійтись. Цей випадок саме до таких і відноситься.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту та всіх налаштувань телевізор якісно упакований у коробку та відправлений замовнику. Оскільки ця модель з великою діагоналлю 49-дюймів та вагою близько 15 кг, рекомендовано максимально серйозно підійти до її встановлення. На цей раз заміна нової матриці виявилася доцільною та вигідною, але не факт, що при виникненні такої ж проблеми, з ладу знову вийде не тільки матриця, але й інші компоненти, наприклад, плата, тому ремонт виявиться неможливим взагалі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.