Після пошкодження екрана зникло зображення в LG 49UH7707, ремонт із заміни матриці телевізора.

Замовлення №: 
90457
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК LED телевізор ЛГ 49UH7707, який зібраний у 2017 році, наділений 49-дюймовою (124 см) матрицею, 4K роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та функцією Smart TV (ОС webOS). Модель з бездротовим модулем Wi-Fi має широкий вибір портів та роз'ємів, включаючи AV, компонентний, три HDMI, три USB, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi 802.11ac, WiDi, Miracast. У телевізорі використовується акустика із 2 динаміків, загальною потужністю 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником: 

З міста Новий Буг (Миколаївська область), упакованим у коробку надійшов телевізор, у якого після падіння суттєві пошкодження екрана та повністю зникло зображення. З цієї причини потрібний ремонт із заміни матриці телевізора. Телефоном від замовника дізналися, що у своєму рідному місті він не зміг знайти майстерню з ремонту телевізорів, яка могла б виконати заміну розбитої матриці.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На перших трьох світлинах добре видно, що внаслідок падіння на матриці численні сколи та крапки, тріщини різної довжини, деякі з яких досить глибокі, а також сірі плями невизначеної форми, що свідчить про те, що в цих місцях відбулося відшарування матриці. Весь екран темного кольору зображення немає. У цьому випадку ремонт із заміни матриці телевізора неминучий. Після його розбирання з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як плата T-CON V16 TM240 UHD з інтегральною мікросхемою LG Display SW0876A, матриця LC490EQF(FJ)(M1), плата MAIN AV BOARD EAX66522706(1.7). У ході діагностики з'ясували, що поряд із заміною нової матриці потрібно відновлення сигнальних ланцюгів.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Після демонтажу розбитої деталі встановлено нову матрицю LC490EQF (FJ)(M1), яку заздалегідь замовили та купили. Подальший ремонт полягав у відновленні сигнальних ланцюгів (див. світлину №4). Виконані всі необхідні налаштування. На останній світлині добре видно, що після ремонту із заміни матриці телевізора, він виглядає як новий, зображення на екрані відмінної якості, звук та управління з панелі є, на пульт дистанційного керування телевізор реагує. На цей ремонт та безпосередньо на нову матрицю замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт, що полягав в заміні нової матриці, відновленні сигнальних ланцюгів та налаштуванні коштував замовнику 9000 грн.

✓ Причини несправності: 

Коли телевізор з великою діагоналлю не якісно встановлюється на стіні та зривається на підлогу – це одна з найпоширеніших причин, коли з ладу повністю виходить матриця та без такого дорогого ремонту, як її заміна не обійтись. Цей випадок саме до таких і відноситься.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту та всіх налаштувань телевізор якісно упакований у коробку та відправлений замовнику. Оскільки ця модель з великою діагоналлю 49-дюймів та вагою близько 15 кг, рекомендовано максимально серйозно підійти до її встановлення. На цей раз заміна нової матриці виявилася доцільною та вигідною, але не факт, що при виникненні такої ж проблеми, з ладу знову вийде не тільки матриця, але й інші компоненти, наприклад, плата, тому ремонт виявиться неможливим взагалі.

заміна матриці телевізора LG 49UH7707
заміна матриці телевізора LG 49UH7707
заміна матриці телевізора LG 49UH7707
заміна матриці телевізора LG 49UH7707
заміна матриці телевізора LG 49UH7707

Коментувати