Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Під час роботи чути нехарактерні звуки, скрегіт та тріск у мікрохвильовій печі LG MH-6387RFS, ремонт несправної мікрохвильової печі.

Закінчення ремонту: 05.05.2021
Замовлення №: 10287
✓ Пристрій, виробник, модель

Мікрохвильова піч ЕЛДЖІ MH-6387RFS з грилем та електронним типом управління, наділена потужністю мікрохвиль 850 Вт та потужністю гриля 1150 Вт. Модель з автоматичними режимами: розморожування, розігрів, приготування. Об'єм внутрішньої духовки становить 23 літри. Пристрій із п'ятьма рівнями потужності, режимами «Авто гриль» та «Рум'яна скоринка». До інших особливостей моделі можна віднести захист від дітей (блокування приладу), можливість встановлення часу (годинник) та функцію «Швидкий старт». У комплекті до мікрохвильової печі передбачені грати для гриля, металева таця, книга рецептів.

✓ Заявлена несправність замовником

У мікрохвильовій печі, яку замовник доставив до нашої майстерні, під час роботи було чути нехарактерні звуки, скрегіт та тріск. На прийманні він розповів, що коли почала виявлятися несправність, він нічого не став самостійно робити, а вирішив одразу звернутися до фахівців. Також від нього дізналися, що пристрій експлуатується в інтенсивному режимі, в ньому не тільки розігрівають їжу, але й готують різні страви, у тому числі з використанням гриля. Замовнику вкрай важливо, щоб було виконано ремонт несправної мікрохвильової печі, оскільки до неї звикли, вона зручна та комфортна у роботі.

✓ Діагностика сервісним центром

При початковому огляді зроблено висновок, що загальний стан мікрохвильової печі непоганий. На першій світлині видно, що корпус та панель керування в хорошому стані. Стінки внутрішньої духовки порівняно чисті, трохи почала прогорати слюдяна пластина, але не критично. Коли НВЧ піч увімкнули в сервіс центрі, під час роботи було чути скрегіт та тріск. Щоб ремонт несправної мікрохвильової печі був максимально результативним, необхідно правильно визначити причину, через яку виникла така проблема. Після завершення процесу розбирання мікрохвильової печі з'ясували, що в ній використовується магнетрон 2M167B-M47. У ході діагностики вдалося визначити, що проблема у високовольтних ланцюгах. На світлині №3 видно, що на кришці, що накриває синхромотор, з'явилися коричневі плями та гар. Працюючи НВЧ прошиває на корпус, оплавився тримач розподільника мікрохвиль під керамічним дном (див. світлину №5). Виходячи з цього, потрібна заміна синхромотора разом із розподільником.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту несправної мікрохвильової печі ми замовили та купили новий синхромотор з розподільником мікрохвиль SSM-16HR. Коли він був отриманий виконали заміну, після чого скрегіт та тріск при роботі повністю зник. На виконаний ремонт та встановлену нову деталь замовнику надано гарантію. Цей документ підтверджує якість виконаних робіт, тому замовник може бути впевнений у довговічності та справності нової деталі протягом встановленого гарантійного терміну.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт високовольтних ланцюгів, заміну синхроматора з розподільником мікрохвиль замовник заплатив 1400 грн.

✓ Причини несправності

Те, що при вмиканні цієї мікрохвильової печі під час роботи були чутні нехарактерні звуки, скрегіт та тріск, могло бути викликано різними факторами. Наприклад, через накопичений жир у хвилеводі, який підходить знизу через керамічний піддон. Крім того, під керамічним дном оплавився тримач розподільника мікрохвиль. У ситуації вирішити проблему можна було лише заміною синхромотора з розподільником мікрохвиль.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб продовжити термін служби відремонтованої мікрохвильової печі, а також для підтримки її гігієнічності, після приготування страв рекомендовано провітрювати її (на певний час залишати дверцята відчиненими). Також за пристроєм обов'язково потрібно доглядати. А саме регулярно чистити внутрішні поверхні, видаляти залишки їжі, які можуть накопичуватися на стінках камери, дверцятах та піддоні. Якщо цими правилами знехтувати, мікрохвильова піч з часом знову може вийти з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.