Перестав включатись після осаду від диму барбекю Orion LED2262 White, ремонт телевізора Orion.

Замовлення №: 
90719
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Рідкокристалічний телевізор з LED підсвіткою та керуванням від дистанційного пульта Оріон LED2262 White (Orion), який зібраний у 2013 році, з кутом огляду 170/160 градусів, яскравістю 200 кд/м2 та динамічною контрастністю 10000:1. Модель з широким набором портів та роз'ємів, до яких входять HDMI, SCART, USB, RCA L&R IN, AV Composite IN, PC Audio, VGA, вихід на навушники. За якість звуку відповідають два динаміки по 3 Вт кожен.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен ремонт телевізора Orion, який перестав вмикатися. На прийомці від нього довідалися, що цей телевізор використовувався на літній терасі кафе. За його припущенням, несправність могла виникнути через те, що на телевізор постійно потрапляв осад від диму барбекю. Також він повідомив, що це не перша несправність телевізора, тому раніше його вже розкривали та виконували ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На світлині №2 можна побачити, що через те, що телевізор від компанії Orion знаходився в тому місці, де готували барбекю, його корпус білого кольору дуже забруднений, він весь у сажі. Після розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що з ладу вийшли два основних модулі телевізора - плата Main Board HK-T.MSTV59V08 з мікросхемою TSUMV59XE-Z1 та тюнером, а також плата живлення, на котрих погоріли деталі та зібралося багато сажі (добре видно на світлині №4). З такими "симптомами" ремонт телевізора Orion буде не простим.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Завдяки досвіду телемайстрів та наявності спеціального ремонтного обладнання, плату MAIN HK-T.MSTV59V08 та плату живлення, що вийшли з ладу вдалося відновити на компонентному рівні, для чого довелося перепаяти багато різних деталей (діодів, резисторів, конденсаторів). Це позитивно вплинуло на кінцеву вартість ремонту телевізора Orion. Виконано також відмивання та очищення складових від сажі. В результаті телевізор увімкнувся, зовні він виглядає як новий (див. світлину №1).

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ціна ремонту материнської плати та плати живлення з перепаюванням багатьох деталей + відмивання та очищення від сажі склала 600 грн.

✓ Причини несправності: 

Основною причиною виходу з ладу телевізора Orion є не правильна його експлуатація, а саме використання на літній терасі кафе, де готували барбекю і дим потрапляв просто на телевізор. Найшвидше на сажі, що осіла на внутрішні компоненти з'явився конденсат, він і спалив плати Main Board та живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути ремонту телевізора Orion надалі, рекомендовано експлуатувати його правильно, не використовувати його на відкритому повітрі, тим більше в тому місці, де готуються страви та дим потрапляє безпосередньо на телевізор. Також замовника попереджено про те, що подібний повторний ремонт може виявитися нерентабельним.

ремонт телевізора Orion LED2262 White
ремонт телевізора Orion LED2262 White
ремонт телевізора Orion LED2262 White
ремонт телевізора Orion LED2262 White
ремонт телевізора Orion LED2262 White

Коментувати