Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку у всіх каналах в Mazda 6 CX-5 CQ-16700022 KD33669R0, ремонт штатної магнітоли Mazda.

Закінчення ремонту: 22.02.2020
Замовлення №: 00078
✓ Пристрій, виробник, модель

Штатна магнітола Мазда 6 CX-5 CQ-16700022 KD33669R0 в інсталяційну шахту 2 DIN, зібрана у 2014 році (Малайзія), призначена для встановлення в такі автомобілі, як Mazda 6 та Mazda СХ-5, що увійшли в модельний ряд 2013-2016 років. Відмінний сучасний дизайн + «просунуті» характеристики, включаючи GPS навігацію, виділяють її серед інших моделей.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нас по допомогу, тому що в автомагнітолі немає звуку у всіх каналах, при цьому вона включається. Коли сталася проблема, замовник спочатку припустив, що через те, що головний пристрій експлуатується вже досить тривалий час, у ньому могли послабити дроти. Однак він періодично перевіряє, в якому стані знаходиться проводка, тому цю версію виключив, та вирішив, щоб ремонт штатної магнітоли Mazda виконали спеціалісти.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця штатна магнітола надійшла у досить хорошому стані, на першій світлині видно, що у неї акуратний корпус, без подряпин та потертостей. Щоб провести діагностику, за допомогою якої з'ясувати причину виникнення несправності, магнітолу повністю розібрали (видно на світлинах №3, 4 та 5). Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується плата CMKTH-G3X (1ED4B17A11801E). Як виявилося, те, що у всіх каналах відсутній звук, пов'язано з тим, що з ладу вийшов модуль попереднього підсилювача ПНЧ (підсилювача низької частоти), відповідно ремонт штатної магнітоли Mazda має бути спрямований на відновлення цього модуля.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту модуля ПНЧ знадобилася заміна багатьох радіодеталей, включаючи керамічні конденсатори. Також довелося перепаяти мікросхему звуку. На першій світлині добре видно, що несправність вдалося повністю усунути, оскільки після такого ремонту штатної магнітоли Mazda звук з'явився. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля попереднього підсилювача ПНЧ із заміною деталей, включаючи мікросхему звуку, клієнт заплатив 900 грн.

✓ Причини несправності

Така несправність, коли в штатній магнітолі, чи то Mazda, чи будь-яка інша, немає звуку, є достатньо поширеною. Вона може з'являтися з різних причин, однак в цьому конкретному випадку вона пов'язана з тим, що з ладу вийшов модуль попереднього підсилювача ПНЧ, для відновлення якого знадобилася заміна деяких деталей.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після виконаного ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано періодично у своєму автомобілі Mazda перевіряти відсутність короткого замикання на виходах колонок та замикання їх на масу. Якщо надалі виникнуть проблеми, ніяких самостійних дій не робити, а негайно звертатися до сервісного центру!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.