Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку, не включається сабвуфер Wharfedale Power Cube DX12, ремонт сабвуфера Wharfedale.

Закінчення ремонту: 14.01.2020
Замовлення №: 90892
✓ Пристрій, виробник, модель

Активний сабвуфер Варфедейл Power Cube DX12 (Wharfedale), зібраний у 2003 році, з фазоінверторним оформленням. Пристрій із частотним діапазоном 30 – 95 Гц, потужністю 150 Вт та діаметром динаміка 200 мм. Сабвуфер наділений такими функціями, як регулювання фази, регулювання рівня, у нього в наявності регульований кросовер, у нього є RCA (лінійний), високорівневий входи та RCA (лінійний) вихід. Корпус сабвуфера виготовлений із МДФ.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей сабвуфер, який входить до складу активної акустики, надійшов із заявленою несправністю - немає звуку. В сервісному центрі він взагалі не ввімкнувся. Оскільки ми виконуємо ремонт сабвуфера Wharfedale, незалежно від року випуску чи складності несправності, він прийнятий у роботу. Зі слів замовника з'ясували, що за весь час експлуатації така проблема виникла вперше, тому раніше ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця модель від відомого та популярного виробника Wharfedale вже досить застаріла (вона працює близько 17 років), при цьому її зовнішній вигляд досить хороший – корпус цілий, без будь-яких механічних пошкоджень, видно лише невеликі потертості (див. світлину №1). Задня стінка сабвуфера теж у нормальному стані, лише трохи запилена. Щоб виконати діагностику та подальший ремонт сабвуфера Wharfedale, його довелося повністю розібрати. У ході діагностики було зрозуміло, що несправність є досить складною, оскільки з ладу вийшов блок живлення, на якому погоріло багато різних деталей.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності блоку живлення довелося замінити багато різних деталей, до яких входять діоди, кілька електролітичних конденсаторів з різним маркуванням, мікросхема (див. світлини №3 та 4). Після такого ремонту сабвуфера Wharfedale він увімкнувся, що підтверджує індикатор на першій світлині, що світиться зеленим кольором, звук теж є. На це ремонт клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт блоку живлення з заміною різних деталей, включаючи мікросхему, обійшовся замовнику 2000 грн.

✓ Причини несправності

Причин, через які сталася несправність у сабвуфері від популярного виробника Wharfedale та знадобився ремонт, кілька. Це може бути пов'язано з тим, що пристрій вже досить тривалий час експлуатується, всередині зібралася достатня кількість пилу, можливо, він використовувався в приміщенні з підвищеною вологістю, тому при включенні могло статися коротке замикання та згоріти деталі на блоці живлення. Можливо, причиною став різкий перепад напруги мережі в той час, коли сабвуфер був у робочому стані.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі замовнику рекомендовано експлуатувати пристрій не так інтенсивно, враховуючи той факт, що сабвуфер вже застарів. Також включати його не на повну потужність, вчасно проводити профілактику, не допускати, щоб усередину потрапляв пил. З урахуванням правильно виконаного ремонту, цей сабвуфер Wharfedale зможе прослужити ще довгий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.