Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає зображення, а звук чути у телевізорі Samsung LE-32R75B, чи варто ремонтувати телевізор.

Закінчення ремонту: 25.01.2020
Замовлення №: 00021
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LCD телевізор Самсунг LE-32R75B, зібраний у Словаччині, наділений 32-дюймовою матрицею з HD роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. Ця модель вже досить застаріла, тому чи варто ремонтувати телевізор, якщо він виходить з ладу, мають вирішувати фахівці. Незважаючи на це телевізор з кутами огляду 178 градусів, як по горизонталі, так і вертикалі, контрастністю 5000:1, у нього є роз'єм HDMI, завдяки якому користувач має можливість використовувати його в якості домашнього розважального центру. За якість звуку в телевізорі несе відповідальність акустична система із двох вбудованих динаміків, загальною потужністю 10 Ватт.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашого сервісного центру, оскільки в телевізорі відсутнє зображення, екран темного кольору, при цьому підсвітка є та чутно звук. Він не впевнений, чи варто ремонтувати телевізор, який вже досить застарів, однак від нього дізналися, що за весь час експлуатації телевізор вийшов з ладу вперше, відповідно, його ще не розкривали та не ремонтували. Разом із телевізором він приніс підставку.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей телевізор надійшов у хорошому стані, при цьому на світлині №1 видно, що у нього не акуратний корпус, особливо рамка, на якій праворуч потертості, а в нижньому лівому кутку досить велика пляма (подряпина). Щоб точно визначити, чи варто ремонтувати телевізор, потрібна діагностика. Після розбирання з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як материнська плата BN41-00680D з тюнером TCPW3001PD32S(H) BN40-00079A, плата T-CON E88441, блок живлення PSLF2015018 BN96-33 У ході проведеної діагностики вдалося встановити, що несправність досить складна, оскільки з ладу одночасно вийшли два головні блоки телевізора, а саме, модуль живлення та плата T-con (див. світлину №3). У цій ситуації чи варто ремонтувати цей LCD телевізор, відповідь однозначна – варто.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модулів, що вийшли з ладу, довелося перепаяти багато різних деталей, до числа яких входять діоди, резистори, електролітичні конденсатори 1000,0 * 35 В і 470,0 * 35 В, лінійний стабілізатор напруги КА 1117-2,5. Також перепаяно одну мікросхему. Щоб якісно відремонтувати телевізор з такою несправністю, довелося задіяти спеціальне ремонтне обладнання. В результаті зображення на екрані з'явилося, воно гарної якості (видно на першій світлині). Чи варто ремонтувати телевізор, який вже застарів можна судити за кінцевим результатом, оскільки він повністю в робочому стані. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт блоку живлення та плати T-con з заміною багатьох деталей обійшовся замовнику 1200 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною того, що в телевізорі зникло зображення, став вихід з ладу двох основних модулів телевізора, а саме блоку живлення та плати T-con. Саме плата T-con відповідає за перетворення сигналів, які надходять з плати Main Board на сигнали, що розпізнаються матрицею. Те, що з ладу вийшов блок живлення, може бути пов'язане з тим, що під час роботи телевізора був перепад напруги мережі, через що на ньому погоріло багато деталей. Завдяки досвіду телемайстрів та наявності спеціального ремонтного обладнання обидва модулі вдалося відновити на компонентному рівні, що позитивно вплинуло на кінцеву вартість ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після якісно наданої послуги замовник на 100% переконаний, чи варто було ремонтувати застарілий телевізор чи ні. Його запевнили в тому, що за умови правильної експлуатації цей телевізор зможе порадувати якісною роботою ще не один рік. Рекомендовано поводитися з телевізором дбайливо, враховуючи пошкодження, які видно на рамці.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.