Немає зображення, чорний екран, але звук є в телевізорі LG 42LN613V, ремонт підсвічування телевізора.

Замовлення №: 
90381
✓ Пристрій, виробник, модель: 

42-дюймовий телевізор ЛДЖ 42LN613V, зібраний в 2013 році, наділений LED підсвічуванням, підтримкою Smart TV (є вбудований Wi-Fi), можливістю підключення WEB-камери і пульта дистанційного керування Magic Remote (треба придбати окремо). Частота розгортки екрану складає 200 Гц, а кути огляду 178°/178°.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор поступив з проблемою - немає зображення, звук при цьому присутній. За словами замовника з'ясували, що це перша поломка телевізора, зображення зникло раптово, екран став чорного кольору, однак якщо придивитися або посвітити на екран ліхтариком, можна розгледіти рухомі силуети. Імовірно знадобиться ремонт підсвічування телевізора, на це вказують усі «симптоми».

✓ Діагностика сервісним центром: 

Телевізор розібрали, зняли світлофільтри і розсіювач, що необхідно, щоб виконати діагностику і подальший ремонт підсвічування телевізора. Це дозволило з'ясувати, що підсвічування даної моделі складається з п'яти планок, на кожній з яких розташовано по 10 світлодіодів (див. світлину № 2). Телемайстер протестував всі 50 SMD LED світлодіодів та зробив висновок, що в ліхтарі матриці, на якій розташовані планки зі світлодіодами, один з них перегорів. Крім того, несправний сам блок живлення підсвічування.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для виконання ремонту LED підсвічування телевізора потрібна перепайка світлодіода (Led3v), що вийшов з ладу. Відновлена працездатність ліхтаря матриці і блоку живлення підсвічування, для чого довелося перепаювати багато деталей. Зменшено струми підсвічування.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей складний ремонт по відновленню підсвічування з заміною багатьох деталей склав 1800 грн.

✓ Причини несправності: 

Виходячи з практики, світлодіоди в сучасному телевізорі, не залежно від бренду, можуть виходити з ладу через те, що виробник навмисно змушує їх працювати на піку своїх параметрів. А це в свою чергу призводить до прискореного вигоряння. Крім того, користувач міг використовувати телевізор на максимальній яскравості. Всі ці фактори призводять до дорогого ремонту, і даний випадок не виняток.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Телемайстер рекомендував замовнику при подальшій експлуатації телевізора в меню екрана зменшити регулювання «підсвічування» зі 100 хоча б до 70, іншими словами трохи зменшити яскравість.

ремонт підсвічування телевізора LG 42LN613V
ремонт підсвічування телевізора LG 42LN613V
ремонт підсвічування телевізора LG 42LN613V

Коментувати