Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає старту, не працює половина кнопок в LG MS-2652 T, послуги з ремонту мікрохвильових печей.

Закінчення ремонту: 18.10.2019
Замовлення №: 90665
✓ Пристрій, виробник, модель

Окрема мікрохвильова піч ЛДЖ MS-2652 T з сенсорним типом управління, вихідною потужністю мікрохвиль 900 Вт та об'ємом внутрішньої духовки 26 літрів. Дана мікрохвильова піч без гриля (соло), у неї є функція розморожування. До додаткових можливостей моделі можна віднести наявність швидкого старту, замку від дітей та системи рівномірного прогрівання.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди надаємо послуги з ремонту мікрохвильових печей, дана модель взята в роботу через те, що немає старту, не працює половина кнопок на платі управління. Зі слів замовника дізналися, що раніше вже намагалися виконувати ремонт даної мікрохвильової печі (міняли мікрокнопку в блоці комутації), але очевидно послуга була виконана не професійно, оскільки проблема залишилася не вирішеною.

✓ Діагностика сервісним центром

Мікрохвильовка у хорошому стані, у неї трохи забруднений та потертий корпус (див. світлину №1), але не критично. Після її розбирання з'ясували, що в даній моделі використовується магнетрон LG 2M214 39F, а також плата комутації 6871W1S207 та плата управління 6871W1A436, у роботі яких виникли проблеми, відповідно послуги з ремонту мікрохвильових печей повинні бути спрямовані на їх відновлення. Також потрібно змінити всі мікрокнопки.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку ремонт полягав у відновленні роботи плати управління та блоку комутації, для чого довелося перепаяти різні деталі, у тому числі конденсатори, резистори (див. світлини №3 та 4). Замовлено та перепаяно всі 10 мікрокнопок, виконано чищення. Після наданих послуг з ремонту мікрохвильових печей вона повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Послуга з ремонту плати управління та блоку комутації, заміна 10 мікрокнопок + чищення обійшлися замовнику 450 грн.

✓ Причини несправності

Очевидно, що з такими несправними модулями, як плата управління та блок комутації, мікрохвильова піч не могла нормально функціонувати, оскільки саме ці модулі відповідають за її роботу. Крім того, некоректно надана раніше послуга (міняли мікрокнопку в блоці комутації), також негативно вплинула на роботу СВЧ печі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту рекомендовано поводитися з мікрохвильовою пічкою максимально акуратно, натискати на кнопки без зусиль, періодично за нею доглядати, після приготування страв або розігріву в обов'язковому порядку провітрювати.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.