Немає подачі води в кавоварці Delonghi EC750, запах, ремонт кавоварок Delonghi в Києві.

Замовлення №: 
81387
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Еспресо (ріжкова) кавоварка Делонгі EC 750 I наділена двохпомповою системою та системою IFD, завдяки яким можна одночасно готувати такі напої, як еспресо та капучіно. У неї кнопковий тип управління, а потужність складає 1100 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Потрібен терміновий ремонт кавоварок Delonghi в Києві, оскільки немає подачі води, під час роботи сильно шумить та відчувається неприємний запах. За словами замовника кавоварка не качає і не подає воду, тому не можливо зварити напій. Також він повідомив, що ніколи не використовував фільтровану воду, а звичайну з під крана.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Кавоварка надійшла разом з жезлом, сіткою, місткістю для води. Коли її хотіли включити, щоб перевірити на працездатність, вибило пробки. Пристрій в задовільному стані, вся система подачі води у вапняному нальоті, бойлер потік, гвинти розкручені, згорів запобіжник, багаторазове термореле розплавилося. З ладу вийшли помпа, бойлери, трубки, перехідники, тому ремонт кавоварок Delonghi в Києві буде складним.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Оскільки відновити котел, що вийшов з ладу, неможливо, то ремонт кавоварок Delonghi в Києві полягав в заміні бойлера з теном для кавоварки Delonghi 7332118400. Інші поламані деталі (помпи, трубки, перехідники) вдалося відновити. Виконана загальна чистка кавоварки, для чого використовувалася лимонна кислота. Замовнику з м.Києва рекомендовано використовувати фільтровану воду.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Разом з деталями вартість ремонту 1650 грн.

ремонт кавоварки Delonghi EC750
ремонт кавоварки Delonghi EC750
ремонт кавоварки Delonghi EC750
ремонт кавоварки Delonghi EC750

Коментувати