Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає підсвітки картинки екрану в телевізорі LG 42LF620V, недорогий ремонт підсвітки телевізора.

Закінчення ремонту: 10.03.2020
Замовлення №: 00092
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор ЕЛДЖІ 42LF620V з 42" (106 см) матрицею та LED підсвіткою, працює на базі процесора обробки зображення Triple XD, в ньому використовується технологія інтерполяції зображення Picture Mastering Index (PMI). Особливістю телевізора є підтримка 3D (конвертація з 2D в 3D). Модель з широкоекранним форматом екрана 16:9, Full HD роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів та індексом динамічних сцен 300 PMI.З роз'ємів можна виділити 2 HDMI, USB, оптичний (цифровий), антенний вхід (RF), CI. За якість звуку в телевізорі несе відповідальність акустична система, що складається з двох вбудованих динаміків із загальною потужністю 20 Вт.У комплекті до телевізора передбачений багатофункціональний ергономічний пульт дистанційного керування One Remote Control.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашої майстерні з ремонту телевізорів надійшла модель, у якої замість зображення темний екран, немає підсвітки картинки. На прийманні клієнт розповів, що телевізор придбано у 2015 році та весь цей час він працював без жодних проблем. Коли сталася несправність, він насамперед вивчив інформацію в Інтернеті, в якій було сказано, що для перевірки необхідно направити на екран яскраве світло. Якщо картинка проглядатиметься, значить проблема з підсвіткою. Переконавшись, що проблема саме в цьому, а також прочитавши, як виконується ремонт у цій ситуації, він вирішив нічого самостійно не робити, щоб не погіршити проблему, тому одразу звернувся за допомогою. Він попросив, щоб було виконано недорогий ремонт підсвітки телевізора, однак про ціну робіт можна буде судити лише після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор надійшов у відмінному стані, раніше він ще не розкривався. Коли його увімкнули зображення на екрані не було. Після його розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що з ладу вийшов ліхтар матриці, а також несправний блок живлення E247691, на якому розташований трансформатор EBJ62431503. У підсвітку цього телевізора входить 32 світлодіоди, які розташовані на 8 лінійках (стрінгах). Щоб дізнатися, чи буде недорогим ремонт підсвітки телевізора та як правильно його виконувати, телемайстер протестував усі без винятку світлодіоди (добре видно на світлині №2), визначивши, що необхідно перепаяти 4 світлодіоди, які повністю вийшли з ладу. Оскільки немає потреби міняти планки цілком, це буде порівняно недорогий ремонт підсвітки телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у реставрації всієї підсвітки телевізора, заміні LED світлодіодів у кількості 4 штук (див. світлину №3), обмеження струмів. Крім того, виконано пропаювання плати блоку живлення (видно на останній світлині). В результаті вдалося повністю відновити підсвітку, про що свідчить четверта світлина, на якій добре видно, що всі світлодіоди світяться. Виконані оптимальні налаштування зображення. На цей результативний, при цьому досить недорогий ремонт підсвітки телевізора замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

За реставрацію всієї підсвітки, заміну 4 LED, обмеження струму, пропаювання плати БЖ замовник заплатив 1600 грн.

✓ Причини несправності

Те, що в цьому телевізорі зникло зображення та екран став темного кольору, цілком закономірно. Це викликано тим, що з ладу вийшла підсвітка, в якій повністю згоріло чотири світлодіоди та знадобилася їхня заміна. Крім того, несправним виявився блок живлення, що також негативно вплинуло на роботу телевізора. Такі проблеми можуть бути викликані різними факторами та один із них – перегляд на підвищеній яскравості протягом досить тривалого часу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли виникла несправність, замовник прийняв правильне рішення нічого самостійно не робити, а звернутися по допомогу до фахівців. Інакше навряд чи виявився б недорогим цей ремонт LED підсвітки телевізора. Надалі рекомендовано налаштування, зроблені у сервісному центрі, не змінювати! Експлуатувати телевізор не на максимум!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.