Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає підсвітки екрану, силуети видно в телевізорі LG 32LB563V, LED підсвітка телевізора ремонт.

Закінчення ремонту: 21.08.2019
Замовлення №: 90541
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий FullHD телевізор ЕЛЖІ 32LB563V, зібраний в 2014 році, з Direct LED підсвіткою. До фірмових напрацювань, які відповідають за якість зображення можна зарахувати наявність процесора Triple XD Engine, що забезпечує продуктивність екрану навіть в найдинамічніших сценах. Для підключення до різних пристроїв передбачені інтерфейси HDMI, SCART, компонентний та композитний входи, оптичний аудіовихід, USB та MHL.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі немає підсвітки екрану, однак силуети видно. Імовірно з ладу вийшла LED підсвітка телевізора, ремонт якої ми виконуємо на високому професійному рівні. Раніше цей телевізор ще не відкривався і його ремонт не виконувався, він в досить хорошому стані.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як пристрій розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується матриця LG320DUE (FG) (A3), а LED підсвітка телевізора, ремонт якої неминучий, складається з трьох стринг (планок), на кожній з яких розташовано по 6 LED світлодіодів. Оскільки з ладу вийшов ліхтар матриці, ремонт повинен бути спрямований на його відновлення. Протестувавши всі 18 світлодіодів, виявилося, що 2 з них згоріли, відповідно повноцінно не може працювати LED підсвітка телевізора, ремонт якої ми гарантуємо.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали ремонт ліхтаря матриці, для чого перепаяли деякі деталі, перепаяли Led3v в кількості двох штук, пропаяли плату живлення. Також зменшили струми світлодіодів LED підсвітки РК телевізора, ремонт на цьому етапі був закінчений. На останній світлині добре видно, що після вищеописаного ремонту, LED підсвітка максимально рівномірна.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ліхтаря матриці і плати живлення, перепаювання деталей та світлодіодів коштував 1200 грн.

✓ Причини несправності

Спираючись на багаторічну практику, LED підсвітка сучасного телевізора, ремонт якої відноситься до складних, виходить з ладу досить часто. Така несправність не рідкість і може виникати з кількох причин, наприклад, якщо в телевізорі постійно використовується максимальна яскравість. З плином часу це призводить до її вигоряння, відповідно ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути в подальшому подібних проблем з LED підсвіткою телевізора, ремонт в даному випадку виконаний з гарантією, користувачеві рекомендовано зайти в налаштування та зменшити яскравість.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.