Немає підсвітки, але на просвіт видно образи в LG 32LN541U, ремонт матричної підсвітки телевізора.

Замовлення №: 
90525
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Бюджетний телевізор ЛЖ 32LN541U модельного ряду 2013 року, оснащений 32" матрицею з матричною LED підсвіткою, широкими кутами огляду та двома стереодинаміками з підтримкою технології Virtual Surround Plus. У моделі використовується технологія TruMotion, завдяки якій створюється максимально природнє зображення, Triple XD Engine для оптимізації передачі кольору, а також функція Smart Energy Saving.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Імовірно потрібний ремонт матричної підсвітки телевізора, оскільки немає підсвітки, екран чорного кольору, однак образи на просвіт видно. З розповіді замовника, якому потрібен ремонт, перед цим зображення сильно мерехтіло. З моменту придбання телевізор вийшов з ладу вперше, тому раніше його ще не розкривали та ремонт не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Щоб переконатися в тому, що дійсно потрібен ремонт матричної підсвітки телевізора, його повністю розібрали та дізналися, що матрична підсвітка, в якій світлодіоди збудовані безпосередньо за панеллю та звернені в бік глядача, складається з 4-х стринг (планок), на кожній з яких знаходиться по 8 світлодіодів. Перевіривши кожен з них з'ясувалося, що на кожній планці по 1 або по 2 згорілих світлодіода.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Виходячи з цього, ми виконали заміну ліхтаря матриці LC420DUE (FG) (A4), іншими словами, замінили комплект матричної підсвітки. Зробили також балансування струмів світлодіодів. В результаті після ремонту матричної підсвітки телевізора зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості, підсвітка максимально рівномірна по всьому екрану.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт по заміні комплекту матричної підсвітки в телевізорі + вартість самої підсвітки обійшовся в 1700 грн.

✓ Причини несправності: 

Причина, яка спровокувала таку несправність телевізора, очевидна - це згорілі на кожній планці по 1 або по 2 світлодіоди, перепаювати які не було сенсу, тому ремонт полягав у заміні ліхтаря матриці.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

В першу чергу рекомендовано дивитися телевізор на трохи зниженій яскравості. Користувачеві пояснили, що на якість зображення це ніяк не вплине, а от на роботі LED підсвітки, яка в даній моделі матрична, відіб'ється максимально позитивно.

ремонт матричної підсвітки телевізора LG 32LN541U
ремонт матричної підсвітки телевізора LG 32LN541U
ремонт матричної підсвітки телевізора LG 32LN541U
ремонт матричної підсвітки телевізора LG 32LN541U

Коментувати