✓ Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Уманська, 35

КОНТАКТИ, Мапа

Немає пари, зникла вся індикація у прасці парогенераторі Tefal Effectis Anti-Calc GV6820, ремонт прасок з парогенератором Tefal.

Date Закінчення ремонту: 27.07.2021
Замовлення №: 10462
✓ Пристрій, виробник, модель

Праска з парогенератором Тефаль Effectis Anti-Calc GV6820 (Tefal) з високою продуктивністю, яка досягається за допомогою пари високого тиску та відмінного парового удару потужністю 280 г/хв у поєднанні зі швидким двохвилинним часом нагрівання. Пристрій потужністю 2200 Вт, об'ємом резервуара для води 1400 мл та довжиною шнура 1.6 метра. Поряд зі стильним, привабливим зовнішнім виглядом (виконаний у світло-фіолетовому кольорі), праска наділена різними корисними функціями. Це – автоматичне налаштування температури та пари, система блокування, а також знімний колектор Anti-Calc, який забезпечить довговічне використання з максимальною ефективністю. Парогенератор з якісною підошвою Durilium Airglide Autoclean, що гарантує неймовірно легке ковзання по будь-якій тканині. У ньому також використовуються функції Захист від накипу, Самоочищення від накипу, Автовимикання, Система "Крапля-Стоп". Проста система блокування та зручний у використанні шнур, що легко обертається навколо пристрою, забезпечує максимально легке та зручне зберігання пристрою.

✓ Заявлена несправність замовником

У нас завжди можна виконати ремонт прасок із парогенератором Tefal, причому з будь-якою складністю несправності. До нас звернулася замовниця, оскільки пристрій перестав працювати, а саме, відсутня пара, зникла вся індикація. Від неї стало відомо, що ця праска була придбана більше в робочих цілях, вона використовується в невеликій швейній майстерні з ремонту одягу. Мало того, його використовують досить інтенсивно. Також замовниця розповіла, що коли сталася несправність, її намагалися самостійно реанімувати, тому хотіли розібрати, однак нічого не вийшло. Вона попросила, щоб усі ремонтні роботи були виконані якнайшвидше, оскільки праска потрібна для роботи.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що загальний стан парогенератора непоганий, значних механічних дефектів на підставці та безпосередньо самій прасці не виявлено. У сервісному центрі пристрій не ввімкнувся, відповідно не видавав пару. Початковий огляд показав, що корпус парогенератора відкривали або намагалися відкрити, оскільки видно сліди злому. Щоб виконати діагностику та ремонт прасок з парогенератором Tefal, майстер зняв верхню кришку підставки та зробив висновок, що помпа не качає воду, на бойлері відірвано виведення термодатчика, у бойлері за час експлуатації зібрався вапняний наліт, навіть спрацьовував аварійний клапан (з'явилися сліди підтікання). У ситуації, що склалася, необхідно відновлення контактів у силових ланцюгах, чищення помпи E30001NN06240B2, а також декальцинація системи подачі води та пари.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед виконано декальцинацію системи подачі води та пари. Вона вкрай необхідна для видалення накипу, якому властиво утворюватися при використанні для прасування жорсткої води (водопровідної). Для її виконання використали лимонну кислоту. Також повністю почищена помпа (видно на світлині №4), відновлено контакти в силових ланцюгах. Після декальцинації та інших описаних робіт проведено перевірку роботи всієї системи. Це дозволило переконатися, що після ремонту прасок з парогенератором Tefal він працює нормально. На останній світлині ця праска повністю у робочому стані. Це також підтверджує квитанція з видачі ремонту, яку отримала замовниця.    

✓ Загальна вартість ремонту

За декальцинацію системи подачі води та пари, чищення помпи Е300, відновлення контактів у силових ланцюгах та ланцюгах термодатчика бойлера замовниця заплатила 800 грн.

✓ Причини несправності

Те, що ця праска з парогенератором від відомого виробника Tefal не працювала (не вмикалася) безпосередньо пов'язано з тим, що з ладу вийшли контакти в силових ланцюгах, які ми змогли відновити. Через те, що для прасування постійно використовувалася водопровідна вода, в якій багато різних домішок, забилася помпа. Мало того, у бойлері зібралася неприпустима кількість вапняного нальоту, що навіть спрацьовував аварійний клапан, на якому з'явилися сліди підтікання. Коли виявилася несправність, замість того, щоб негайно звернутися за допомогою до професіоналів, парогенератор намагалися самостійно відкрити, але не зуміли, при цьому на корпусі залишилися сліди злому.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібних проблем надалі, перше, що рекомендували замовниці – використовувати для прасування та відпарювання виключно фільтровану воду. Якщо цим знехтувати, необхідно буде періодично виконувати декальцинацію системи, яка повинна проводитися відповідно до інструкції виробника, яку потрібно уважно вивчити. Найбільш важливо стежити за станом підошви. Щоб не пошкодити її поверхню, для очищення краще використовувати вологу м'яку тканину та очищати підошву, коли вона ще тепла. І останнє, оскільки цей парогенератор інтенсивно використовується для роботи, а також вже після ремонту, згодом у роботі можуть виникнути проблеми. Якщо це станеться, нічого не намагатись виконувати самостійно (не розбирати!), а одразу звертатися до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
2 + 2 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.